اخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار دیفای

Flare Finance ، نسخه بتا دیگری را در Songbird با پاداش ها و جوایز NFT راه اندازی می کند!

Flare Finance با اختصار DFLR، یک اکوسیستم یکپارچه مالی غیرمتمرکز (DeFi)، بلاک چین سازگار با EVM، را بر روی Flare ایجاد می کند. در اینجا نحوه استفاده این محصول از Songbird ، با نام canary network” توضیح داده می شود.

Flare Finance ، برنامه جدید بتا را با جوایز و پاداش های NFT تشویق می کند.

طبق آخرین توئیت Flare Finance ، برنامه آزمایشی بتا درSongbird  با اختصار SGB، زنجیره خواهر Flare Network راه اندازی می شود.

Flare Finance - Flare Finance ، نسخه بتا دیگری را در Songbird با پاداش ها و جوایز NFT راه اندازی می کند!

اول از همه، Flare Finance قصد دارد یک برنامه تشویقی آزمایشی بتا را با تعدادی پاداش سودآور برای شرکت کنندگان آغاز کند. شبکه جدید آزمایشی بتا، زیبایی شناسی با تم و موضوع سامورایی(Samurai-themed) را از ابتکارات قبلی Flare Finance به ارث خواهد برد.

یعنی Flare Finance مجموعه کالکشن های دیجیتالی “سامورایی” (توکن های NFT) و جوایز را در ارزهای رمزنگاری شده توزیع خواهد کرد.

همانطور که قبلاً توسط U.Today پوشش داده شده بود، Flare Finance با استفاده از NFT هایی با موضوع سامورایی، به پذیرندگان اولیه خود پاداش داد. یکی از آنها، “Super Rare” سامورایی NFT ،به قیمت ۵.۰۶ اتریوم (ETH) فروخته شد.

معرفی مفهوم “امور تجربی(Experimental Finance)” یا ExFi چیست؟

Flare Finance قرار است مفهوم کاملاً جدیدی از “امور تجربی” را به جامعه جهانی علاقمندان به حوزه بلاک چین معرفی کند.

همانطور که Flare Finance توضیح داده است، “امور تجربی” ExFi “به عنوان یک محیط تجربی برای طرح های مالی بخش DeFi عمل می کند:

ExFi به امور تجربی، یا تأمین مالی غیر متمرکز با رویکردهای جدید به ماژول های مالی اشاره می کند که ممکن است در شبکه اصلی DeFi پذیرفته شود. به عبارت دیگر، یک سندباکس دیفای(DeFi sandbox) است که در آن هر چیزی ممکن است اتفاق بیفتد!”

همانطور که قبلاً U.Today گزارش داده بود، قبل از شروع شبکه اصلی Flare، تیم آن Songbird ، “ canary network ” را راه اندازی می کند تا همه سناریوهای اقتصادی Flare را با توکن های واقعی آزمایش کند.

 

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع:  u.today

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا