اخبار NFTاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

Marvel مجموعه NFT را برای Captain America و Sam Wilson راه اندازی می کند!

طرفداران مارول(Marvel) قادر خواهند بود از مجموعه جدیدی از NFT ها با تمرکز بر ابرقهرمانان مورد علاقه خود لذت ببرند. این مجموعه دیجیتالی جدید شامل برخی از نمادین ترین شخصیت ها از جمله Captain America ، Bucky Barnes و Red Skull خواهد بود.

CryptoPotato هفته گذشته اولین اقدام Marvel Entertainment را در دنیای توکن های NFT گزارش کرد.

این غول کتاب های کامیک بوسیله مشارکت با بازار VeVe ، مجموعه دیجیتالی را برای مرد عنکبوتی(Spider-Man) راه اندازی کرد.

به نظر می رسد نسخه اول موفقیت آمیز بود، زیرا این شرکت اعلام کرد که تمام ۶۰,۵۰۰ مجسمه دیجیتالی در ۲۴ ساعت پس از راه اندازی فروخته شد.

تا حدودی به نظر میرسد مارول تصمیم گرفته است جهان NFT خود را گسترش دهد. پیشتر در ۱۴ آگوست(۲۳ مرداد)، این سازمان مجموعه دیگری را برای طرفداران Sentinel of Liberty منتشر کرد.

اولین کلکسیونی Marvel Mightys از سری Captain America خواهد بود که شامل استیو راجرز (Steve Rogers)، اولین کاپیتان آمریکا(Captain America)، جان اف. واکر (John F. Walker) ، سام ویلسون (Sam Wilson) ، باکی بارنز (Bucky Barnes) ، و دشمن مرگبار آنها رد اسکول (Red Skull) خواهد بود.

هدف این شرکت تبدیل ماه آگوست(مرداد) به ” Marvel Month” در برنامه VeVe است. در نتیجه، ممکن است ابرقهرمانان بیشتری در هفته های آینده وارد شوند.

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، مارول دومین شرکت کننده دنیای کمیک بود که NFT را با تمرکز بر برخی از قهرمانان خود راه اندازی کرد.

در اوایل سال جاری، رقیب اصلی شرکت، DC Comics ، مجموعه ای دیجیتالی را برای بتمن(Batman) منتشر کرد.

بنابراین، توکن های NFT در سال گذشته بسیار فراتر از موارد استفاده اولیه گسترش یافته اند. در حال حاضر، آنها توسط باشگاه های ورزشی، موسیقیدانان، کارآفرینان و هر کس دیگری که برای افزایش تعامل با طرفداران خود مشغول فعالیت هستند، استفاده می شود.

 

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد

منبع: cryptopotato

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا