اخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

بایننس اسمارت چین، لیست BEP20 – SLP را اعلام کرد!

امروز ، بایننس اسمارت چین (BSC) لیست BEP20 – SLP را اعلام کرد. از این طریق می توان از هزینه های بالاتر گس در مقایسه با داشتن ERC20-SLP جلوگیری کرد.

در ۱۶ آگوست ۲۰۲۱(۲۵ مرداد)، BSC خبرهای مهمی را در توئیتر به اشتراک گذاشت.

بایننس اسمارت چین - بایننس اسمارت چین، لیست BEP20 - SLP را اعلام کرد!

تعدادی از کاربران توئیتر نیز از این اعلامیه ابراز هیجان کرده اند. یکی از کاربران توئیتر گفت: “صرفه جویی شگفت انگیز در گس و PancakeSwap ، احتمالاً مزرعه SLP را به HUGE APRاضافه می کند.”

قابل ذکر است، BEP-20 یک استاندارد توکن بایننس اسمارت چین است که با هدف توسعه ERC-20 ایجاد شده است و یکی از رایج ترین استانداردهای توکن اتریوم میباشد. در اصل، BEP-20 به عنوان طرحی کلی در مورد چگونگی صرف یک توکن، افرادی که می توانند از آن استفاده کنند و حتی وسیله ای که می توان از آن استفاده کرد، عمل می کند.

Small Love Potion که با نام SLP نیز شناخته می شود، توکن هایی است که با بازی Axie Infinity بدست می آید. از آنها می توان برای پرورش حیوانات خانگی دیجیتالی جدید که به Axies معروف هستند، استفاده کرد. طی ماه های گذشته ، Axie با افزایش محبوبیت در سراسر جهان، تیتر یک خبرها میباشد.

در زمان نگارش این مطلب، SLP با حجم معاملات ۲۴ ساعته ۱۵۳,۷۷۳,۰۴۶ دلار با قیمت ۰.۱۸۴۲۵۷ دلار معامله می شود و در ۲۴ ساعت گذشته، ۷.۹۶ درصد افزایش قیمتی داشته است.

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع: coinquora

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا