اخباراخبار ارز دیجیتال

با لایحه محرک ۳.۵ تریلیون دلاری آمریکا بازار رمزارزها به سرعت در حال حرکت است

دنیای مالی به جنون خود ادامه می دهد ، در حالی که دولت بایدن خود را آماده می کند تا به آتش سوزی که در سیستم پولی فیات موجود است ، سوخت بیشتری برساند. با اضافه شدن ۳.۵ تریلیون دلار دیگر که در راه است تا به لایحه زیربنایی ۱.۲ تریلیون دلاری که اخیراً در سنا تصویب شده است اضافه شود ، همه چیز مضحک می شود.

میچ مک کانل ، رهبر اقلیت سنا ، شفافسازی کرد وقتی اخیراً او گفت : طرح ۳.۵ تریلیون دلاری “مجلس سنا را بر سر راه مالیات و هزینه های سرسام آور و بی پروا ، وارد یک رویارویی فراحزبی می کند.”

جو مانچین ، سناتور دموکرات ویرجینیای غربی نیز این احساس را تکرار کرد:

“با توجه به وضعیت فعلی بهبود اقتصادی ، ادامه دادن هزینه ها در سطوحی که فقط برای واکنش نشان دادن به رکود بزرگ مناسب است – و نه اقتصادی که در آستانه داغ شدن بیش از حد قرار دارد ، غیرمسئولانه است.”

در همین حال ، در بخش رمزارزها ، بیت کوین ثابت است و بقیه بازار از اواسط ماه جولای(اواخر تیر) شاهد افزایش چشمگیری  بوده است. بیت کوین حدود ۶۵ درصد افزایش یافته است ، اتریوم ۹۵ درصد افزایش یافته است و بسیاری از رمزارزهای دیگر بیش از ۱۰۰ درصد و بیشتر افزایش یافته اند.

کل سقف بازار رمزارزها در حال حاضر ۲.۱ تریلیون دلار است و اگر بازار گاوی در دومین مرحله خود قرار گیرد ، این می تواند آغاز جهش قابل توجهی برای این کلاس جدید دارایی در نیمه دوم امسال باشد.

مطمئناً بسیاری از ساکنان ایالات متحده با جدیت نسبت به آنچه در حال رخ دادن است آگاه شده اند ، زیرا انتقال ثروت عظیم از طبقه فقیر و متوسط به ثروتمندان جلوی چشمان آنها در حال رخ دادن است.

شاید بتوان انتظار داشت که بخش قابل توجهی از چک محرک بعدی به دارایی های سخت مانند فلزات گرانبها ، بیت کوین و برخی از رمزارزها قوی تر منتقل شود.

 

 

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد

منبع:cryptodaily.co.uk

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا