NFTاخباراخبار NFTاخبار ارز دیجیتالرویدادهای ارز دیجیتال

تنوع NFT دوباره ندای دعوت خود را فرستاد و صنعت فیلم به آن پاسخ داد

همچنان که فناوری بلاک چین هر لحظه انقلابی در دنیای فناوری ما ایجاد می کند، هیچ مقوله ای را خالی نمی گذارد. به نظر می رسد آخرین بخشی که با نفوذ رمزارز مواجه شده است صنعت فیلم است. نتیجه این ورود به دنیای هنر هفتم، ساخت اولین فیلمی است که بلیط آن با توکن های غیرقابل تعویض (NFT)، خرید و فروش می شود.

NFT Bug Strikes Again — Film Industry Answers The Call CoinQuora 289x300 - تنوع NFT دوباره ندای دعوت خود را فرستاد و صنعت فیلم به آن پاسخ داد

فیلم بلند علمی تخیلی شبح (Silhouettes)، درحال ساخت بلیط هایی در قالب NFT می باشد. این کار را با استفاده از پلتفرم LNFT شبکه لیکویید(Liquid Network) انجام می دهد. این یک نقطه عطف بزرگ برای بشریت است. به زودی، ممکن است سطوح جدیدی از نوآوری را در صنعت فیلم شاهد باشیم.

این خبر با استقبال گرم علاقمندان ژانر علمی تخیلی و رمزارز مواجه شد. این یک مثال شگفت انگیز از آنچه NFT ها می توانند انجام دهند، می باشد. به عنوان مثال، طرفداران بلیط های فیلم خود را به عنوان یادگاری(توکن) از خاطرات خود از تجربه یک رویداد خوشحال کننده یا هیجان انگیز نگه می دارند.

با این حال، بلیط های فیزیکی کاغذی همیشه مشکل خراب شدن را دارند و به احتمال زیاد با گذشت زمان از بین می روند. گاهی اوقات نیز ممکن است آنها  گم شوند. در چنین مواردی، بلیط های فیلم در قالب NFT یک گزینه جایگزین فوق العاده است.

اکنون علاقه مندان به سینما می توانند خاطرات گرانبهای خود را برای همیشه در قالب یک بلیط مجازی خریداری و حفظ کنند. NFT که یکبار خریداری شود، برای همیشه در مالکیت خریدار است مگر اینکه فروخته شود. علاوه بر این، دارنده می تواند این NFT ها را با افتخار به نمایش بگذارد.

چیزی که ماجرا را لذت بخش تر می کند این واقعیت است که این NFT برای یک فیلم علمی تخیلی است. برای اکثر طرفداران علمی تخیلی، این به معنای واقعی تجسم یک رویا است. طرفداران می توانند برای NFT خود به وبسایت رسمی Silhouettes مراجعه کنند. NFT را می توان با بیت کوین (BTC)، لایت کوین (LTC) یا سایر فرم های پرداخت پذیرفته شده در شبکه لایتنینگ(Lighting) خرید.

علاوه بر این، هر بلیط دارای یک شماره بلیط منحصر به فرد است و ۱۰۰ خریدار اول برای یادبود این مراسم دو کلکسیون دیجیتال منحصر به فرد دریافت می کنند و ۱۰۰۰ خریدار اول نیز NFT دریافت خواهند کرد.

احتمالات را تصور کنید، با توجه به اینکه تعداد بیشتری از فیلم های سینمایی از این امر استفاده می کنند، طرفداران می توانند بلیط های فیلم را به شکل NFT جمع آوری کنند. این واقعاً یک فرصت عالی برای خلاقیت است تا طرفداران و مخاطبان را بیش از پیش مجذوب این صنعت کرد.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع:coinquora.com

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا