اخبار اتریوماخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار صرافی و اکسچنج

راه اندازی رقابت نقدینگی wStrax Uniswap توسط Stratis!

هر معامله گر بزرگترین صرافی غیر متمرکز مبتنی بر اتریوم، Uniswap، با اختصار UNI، فرصتی برای شرکت در رقابت ارائه دهندگان نقدینگی توسط پلتفرم بلاک چین B2B استراتیس (Stratis) با اختصار STRAX، را دارد.

Stratis پاداش استقبال گسترده ای برای wSTRAX LP ها معرفی می کند

بر اساس اعلامیه رسمی Stratis در شبکه های اجتماعی خود، تیم آن قصد دارد آغاز به کار مجموعه نقدینگی Uniswap را از طریق یک رقابت LP، جشن بگیرد.

Stratis - راه اندازی رقابت نقدینگی wStrax Uniswap توسط Stratis!

 

به منظور واجد شرایط بودن برای مشارکت، ارائه دهندگان نقدینگی فقط باید سه معیار را رعایت کنند. اول، آنها باید نقدینگی را در استخر wSTRAX/ETH در Uniswap قبل از ساعت ۱۲:۰۱ صبح به زمان تابستانی بریتانیا، در ۱۷ آگوست ۲۰۲۱ (۲۶ مرداد) وارد کنند.

حجم خالص نقدینگی باید بیش از ۱۰۰۰ wSTRAX باشد. در نهایت، این مبلغ نباید قبل از ۱۷ سپتامبر ۲۰۲۱ (۲۶ شهریور)، ۱۱:۵۹ بعد از ظهر از استخر حذف شود.

همانطور که توسط تیم Stratis توضیح داده شد، جایزه ۵۰,۰۰۰ دلار به صورت وزنی توزیع می شود. طبق برآورد آنها، این پرمیوم ممکن است به ۰.۱۶ دلار در هر wSTRAX برسد.

نقطه عطفی مهم برای Stratis

رمزارز های wSTRAX را می توان مستقیماً از طریق یک جفت WSTRAX/ETH در Uniswap v3 به دست آورد. همچنین دارندگان STRAX می توانند رمزارز های خود را به صورت یکپارچه با wSTRAX در Stratis Wallet مبادله کنند.

Stratis InterFlux علاوه بر راه اندازی یک مجموعه نقدینگی wSTRAX/ETH که به نوبه خود به معنای ادغام یکپارچه اتریوم (ETH) در توکنومیک Stratis میباشد، به عنوان اولین محصول Stratis برای فعال کردن فناوری اوراکل معرفی شده است.

در نتیجه، هزینه کاربران نهایی راه حل های Stratis به شدت کاهش می یابد.

همانطور که قبلاً توسط U.Today گزارش شده بود، راه حل زنجیره جانبی Stratis به عنوان عضوی از برنامه EquIP انحصاری CMS منصوب شد.

 

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد

منبع: u.today

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا