اخباراخبار اتریوماخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

مایکروسافت می خواهد از بلاکچین اتریوم برای مبارزه با تکثیر غیرقانونی نرم افزار استفاده کند

مایکروسافت ، توسعه دهنده سیستم عامل ویندوز و مجموعه Office ، سخت تلاش می کند تا اقدامات ضد تکثیر غیرقانونی نرم افزار را ایجاد کند.
در مقاله جدیدی که توسط بخش تحقیقاتی مایکروسافت با مشارکت محققان علی بابا و دانشگاه کارنگی ملون(Carnegie Mellon) منتشر شد ، غول نرم افزاری مستقر در ردموند(Redmond) سیستم تشویقی مبتنی بر بلاکچین را برای تقویت کمپین های مبارزه با تکثیر غیرقانونی نرم افزار مورد مطالعه قرار داد.
آرگوس(Argus):سیستم جدید مایکروسافت که بر جنبه شفافیت فناوری بلاکچین تکیه دارد و بر روی بلاکچین اتریوم ساخته شده است ، قصد دارد با حفاظت از داده های جمع آوری شده از جمعیت باز ناشناس گزارشگران تکثیر غیرقانونی نرم افزار ، یک مکانیسم تشویقی ارائه دهد.Argus با استفاده از الگوریتم واترمارک، امکان بازگشت مطالب را به منبع فراهم می کند.

همچنین با بیان جزئیات هزینه های شبکه اتریوم ، توضیح داده شده است که تیم چندین عملیات رمزارزی را بهینه سازی کرده است “به طوری که هزینه گزارش تکثیر غیرقانونی نرم افزار برای اجرای در شبکه عمومی اتریوم کاهش می یابد.شرکت های فناوری در سراسر جهان به طور فزاینده ای نگران حفاظت از مالکیت معنوی و مبارزه با تکثیر غیرقانونی نرم افزار دیجیتال هستند.

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع:cointelegraph

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا