اخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار دیفای

استخرهای MetaStable جدید Balancer، به دنبال تسهیل مبادله دارایی های رپد!

وتکل AMM DeFi Balancer ، روز دوشنبه اعلام کرد که برای معرفی برنامه تشویقی MetaStable Pool با پلتفرم Lido مبتنی بر DAO همکاری کرده است.

براساس این اعلامیه، استخرهای متا استیبل (MetaStable)، استخر های نقدینگی هستند که به طور خاص برای کار با توکن های بسیار هم بسته (اما نه ثابت) مانند دارایی های رپد(wrapped)، طراحی شده اند. کاربران می توانند مبادلاتی بین استخرهای MetaStable و دارایی های یکپارچه با سایر استخر های نقدینگی ایجاد کنند، در حالی که از قیمت های مبادله ارزان تر سود می برند و نیازی به استخرهای پایدار اختصاصی مبادله ندارند. آنها همچنین از رقیق شدن یا کم شدن درصد سهام نقدینگی موجود در استخر های موجود جلوگیری کرده و حداکثر میزان ترید را افزایش می دهند.

اولین استخر لیست شده ، stETH/wstETH، با هدف ارائه نقدینگی برای سهامداران در شبکه اتریوم است. این استخر با پاداش LDO و BAL با اختصاص ۲۵۰۰ BAL در هفته و ۲۵۰۰۰ LIDO اضافی در هفته، برای ماه اول حمایت می شود. اولین توزیع قرار است در ۲۴ آگوست(۲ شهریور) از طریق پورتال (Balancer) انجام شود.

در ماه جولای (تیر)، Balancer استخرهای پایدار با گسترش بیشتر و افت و لغزش کمتر نسبت به سایر استخرهای این پلتفرم معرفی کرد. این به روزرسانی، Balancer را با ۳ نوع مختلف نقدینگی به تنها سازنده بازار خودکار یا AMM تبدیل کرد که وزنی، اساسی و پایدار است.

در اوایل ماه جاری، مدیرعامل Unstoppable Domains پیش بینی کرد که بازار استیبل کوین تا سال ۲۰۲۵ و حتی زودتر، به ۱ تریلیون دلار خواهد رسید. با این حال، وی تأکید کرد که تکثیر استیبل کوین ها می تواند نگرانی های بی ثباتی را ایجاد کند و منجر به پرسش های بیشتری در مورد عدم قطعیت قانونی دارایی های ثابت شود.

 

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع: cointelegraph

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا