اخبار NFTاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

انتقال Terra Virtua به بلاک چین Polygon، به دلیل نگرانی های زیست محیطی!

پلتفرم کلکسیون دیجیتال Terra Virtua در تلاش برای سبزتر شدن، از بلاک چین اتریوم(Ethereum) به پالی گان (Polygon) منتقل شده است.

Terra Virtua در اعلامیه روز دوشنبه گفت که به عنوان بخشی از برنامه برای ایجاد یک اکوسیستم پایدارتر توکن NFT ، به Polygon رفته است. این پلتفرم ادعا کرد که این حرکت انرژی لازم برای ایجاد یک NFT واحد را بیش از ۹۹ درصد کاهش می دهد. با این حال ، Terra Virtua همچنین کلیه کالاهای دیجیتالی که قبلاً در Ethereum فروخته نشده بودند را در حرکت به Polygon ، دوباره مینت می کند.

جواد اشرف (Jawad Ashraf)، یکی از بنیانگذاران Terra Virtua ، می گوید: “ماموریت ما ایجاد انقلابی در نحوه برخورد مخاطبان با NFT ها و در دسترس قرار دادن آنها برای همه است ، اما ما معتقدیم که محیط زیست نباید هزینه این فناوری جدید را بپردازد. با استفاده از قدرت این بلاک چین جدید ، می توانیم اطمینان حاصل کنیم که NFT های ما تأثیر خود را محدود می کنند.”

به گفته Terra Virtua، این حرکت بخشی از ارتقاء است تا پلتفرم را از آزمایش بتا خارج کند. این پروژه می گوید که همچنین به صدور مجوزهای مشارکت با ویژگی های فکری جهانی و افزودن این ویژگی ها خواهد پرداخت.

در زمان انتشار این مطلب، این پلتفرم به عنوان بخشی از “ارتقاء گسترده سایت” اعلام شده، آفلاین میباشد. کاربران تا ۲۲ آگوست(۳۱ مرداد) فرصت دارند تا Terra Virtua NFT هایی را که در اتریوم مینت شده اند، خریداری کنند.

پلتفرم مجموعه های دیجیتالی از زمانی که در نوامبر گذشته(آبان ۱۳۹۹) با مبلغ ۲.۵ میلیون دلار در یک بودجه خصوصی تأمین شده است، به طور مداوم در حال گسترش است. این پلتفرم علاوه بر استخدام استعدادها با هدف جریان اصلی شدن بازار NFT ، مجموعه ای از کلکسیون های دیجیتالی برجسته را همزمان با اکران بزرگ فیلم راه اندازی کرده است.

 

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع: cointelegraph

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا