اخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار بیت کویناخبار کاردانو

مایک نووگراتز، موضع خود در مورد کاردانو را روشن کرد!

مایک نووگراتز (Mike Novogratz)، مدیرعامل Galaxy Digital، موضع گیری خود در مورد کاردانو(ADA) را پس از جدال دیگری با چارلز هاسکینسون (Charles Hoskinson)، خالق بزرگترین بلاکچین اثبات سهام(proof-of-stake) تا به امروز، ثبت کرده است.

نووگراتز می گوید که او آرزوی بدی برای جامعه کاردانو ندارد. اما او افزود که جایگزین های بهتری نیز وجود دارد.

Novogratz - مایک نووگراتز، موضع خود در مورد کاردانو را روشن کرد!

 

یعنی، این میلیاردر ارز رمزنگاری شده، ترا (LUNA) و سولانا (SOL) را به عنوان بلاکچین های لایه ۱ معرفی کرده است که به اعتقاد او نسبت به کاردانو برتری دارند.

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، هاسکینسون پس از آنکه بار دیگر افزایش ADA را زیر سوال برد ، نووگراتز را در توئیتر فرا خواند.

مدیر سابق صندوق های پوشش ریسک، مایک نووگراتز، ناگزیر هدف جامعه قدرتمند حامی کاردانو،  چهارمین ارز رمزنگاری شده از نظر سقف بازار، قرار گرفت.

سولانا و کاردانو بازار را هدایت میکنند

اوایل امروز، سولانا به بالاترین رکورد تاریخ خود، یعنی ۶۷.۲۰ دلار رسید و در رده دهم قرار گرفت. این ارز اولین ارز رمزنگاری شده ای بود که پس از سقوط بزرگ بازار در سه ماهه دوم سال(بهار ۱۴۰۰) به چنین موفقیتی دست یافت.

کاردانو همچنین جلوتر از هارد فورک آلونزو(Alonzo) که منتظر است در ۱۲ سپتامبر(۲۱ شهریور) در شبکه اصلی به کار گرفته شود، در رالی بوده است.

همچنان که بیت کوین در تلاش است تا از سطح ۴۸,۰۰۰ دلار عبور کند، تسلط بازار بیت کوین در حال حاضر به ۴۳.۵ درصد کاهش یافته است.

 

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد

منبع: u.today

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا