اخباراخبار ارز دیجیتالاخبار صرافی و اکسچنج

۱inch از استقرار در راه حل لایه ۲ Optimism خبر می دهد

صرافی غیر متمرکز ۱inch از استقرار خود در Optimistic Ethereum یا OE، خبر داده است، که کاهش قابل توجهی در هزینه تراکنش کاربران و تأخیرهای تأیید را برجسته می کند.

سرگی کانز (Sergej Kunz)، بنیانگذار شبکه ۱inch اظهار داشت: “راه اندازی ۱inch در Optimistic افزایش چشمگیر سرعت معاملات را به دنبال دارد.”

در حالی که سپرده هایی که از شبکه OE استفاده می کنند تقریباً بلافاصله واریز می شوند، اما برداشت ها به ۷ روز انتظار نیاز دارند. انتظار می رود این زمان های انتظار در آینده با فعال کردن سرویس برداشت سریع بهبود یابند.

در زمان راه اندازی، شبکه OE تنها قادر به انجام ۰/۶ تراکنش در ثانیه خواهد بود. با این حال، این تیم پیش بینی می کند که پس از آزمایش و بهینه سازی زیرساخت ها، سرعت معاملات را به تدریج افزایش دهد. این به روز رسانی با اکثر کیف پول های اتریوم، از جمله MetaMask و WalletConnect سازگار خواهد بود.

Optimistic Ethereum یک راه حل مقیاس پذیری لایه ۲ است که توسط تیم Optimism توسعه یافته است. تیم Optimism یک شرکت سهامی عام است که در مورد راه حل های مقیاس پذیری در شبکه اتریوم تحقیق می کند. راه حل OE، خود یک زنجیره جمع آوری Optimistic Rollup سازگار با EVM است.

۱inch تنها صرافی نیست که با راه حل لایه ۲ Optimism ادغام می شود. در ۱۳ ژوئیه (۲۲ تیر)، Uniswap نسخه آلفا صرافی V3 خود را بر روی شبکه اصلی Optimistic Ethereum مستقر کرد.

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع: cointelegraph

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا