اخباراخبار اتریوماخبار ارز دیجیتالاخبار بیت کویناخبار فاندامنتالرویدادهای ارز دیجیتال

اتریوم در حال دور نگه داشتن بیت کوین از قیمت ۱۰۰,۰۰۰ دلار است

مایک مک گلون(Mike McGlone)، استراتژیست برجسته کالا در بلومبرگ، در مصاحبه امروز خود اظهار داشت که دلیل اینکه هنوز بیت کوین به ۱۰۰,۰۰۰ دلار نرسیده، اتریوم است، که در ادامه دلایل این ادعا را ذکر می کنیم.

“تنها عاملی که مانع افزایش قیمت بیت کوین می شود، اتریوم است”

مک گلون چندین بار در سال جاری و همچنین در سال ۲۰۲۰(۱۳۹۹) در توییتر خود نوشت که انتظار دارد ارز دیجیتال پرچمدار جهان، بیت کوین، به سطح قیمتی ۱۰۰۰۰۰ دلار برسد.

با این حال، در گفتگوی اینترنتی امروز، او موافقت کرد که تنها دلیلی که به نظر می رسد بیت کوین را در حال حاضر از ۱۰۰۰۰۰ دلار دور نگه می دارد، دومین رمزارز بزرگ، اتریوم است.

میزبان کاساندرا لیا(Cassandra Leah) پرسید که آیا اتریوم می تواند در نهایت “ارزش منصفانه” خود را به دست آورد و مک گلون پاسخ مثبت داد. اوایل امسال، وی گزارش بلومبرگ را در صفحه توییتر خود به اشتراک گذاشت و گفت که ارزش اتریوم ممکن است از بیت کوین پیشی بگیرد. به گفته مک گلون، چیزی که ممکن است باعث کند شدن بیت کوین در حال حاضر شود ورود اتریوم به رسانه ها است.

Ethereum Holding Bitcoin from Hitting 100000 300x210 - اتریوم در حال دور نگه داشتن بیت کوین از قیمت 100,000 دلار است

“NFT ها بخش مهمی از دلایل صعودی شدن اتریوم هستند”

مک گلون توکن های غیرقابل تعویض(NFT) را یکی از ستون های قیمت اتریوم می داند زیرا بسیار محبوب شده اند و اکثر NFT ها بر روی بلاک چین اتریوم ساخته می شوند.

وی افزود که بعید می داند ETH به زیر ۲۰۰۰ دلار برسد و معتقد است که پیش بینی رائول پال(Raoul Paul) در مورد رسیدن اتریوم به قیمت ۲۰۰۰۰ دلار، احتمال بسیار کمی دارد اما تا کنون مک گلون معتقد است که ETH ممکن است از ۴۰۰۰ دلار فراتر رود.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع:u.today

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا