اخباراخبار سهام های بین المللیسهام بین المللی

تجمع خریداران در فروشگاه ها، پیش بینی میزان فروش را افزایش می دهد

بنابر گزارش رویترز-آمریکا، بازگشت خریداران به فروشگاه ها قبل از فصل بازگشایی مدارس، به شرکت تارگت(NYSE:TGT) کمک کرد تا در روز چهارشنبه، حتی در شرایطی که تقاضای آنلاین به شدت از بالاترین میزان در همه گیری کاهش یافته بود، فروش بیشتری را پیش بینی کند.

در مقایسه با سال گذشته که مشتریان به خدمات تحویل سریع و آنلاین شرکت تکیه می کردند، رفت و آمد به فروشگاه ها در سه ماهه دوم حدود ۱۳ درصد افزایش یافته است.

همراه با انتشار نتایج رقیب بزرگتر، ول مارت(NYSE:WMT) در روزهای قبل، Target سیگنال بازگشت خریداران آمریکایی را شاهد بود زیرا واکسیناسیون و کاهش محدودیت ها مردم بیشتری را تشویق به خروج از منزل کرد.

برایان کرنل(Brian Cornell)، مدیر عامل Target گفت: “ما معتقدیم که آمریکا هنوز فروشگاه ها را پذیرفته است و رفت و آمدی که مشاهده می کنیم به ما می گوید که فروشگاه ها همچنان نقش مهمی ایفا می کنند.”

فروش دیجیتال با ۱۰ درصد رشد، در مقابل ۱۹۵ درصد جهش یک سال قبل و ۵۰ درصد در سه ماهه اول، افزایش یافته است.

به طور دقیق تر، فروش کل ۸.۹ درصد بیش از حد انتظار افزایش یافت و خرده فروشی رشد تک رقمی بالایی را در نیمه دوم سال پیش بینی کرد و بر روی تقاضای شدید برای لباس و لوازم التحریر از مدرسه حساب باز کرده است.

کرنل گفت: “در حال حاضر ما یک مصرف کننده بسیار سالم و مقاوم را می بینیم، مصرف کننده ای که به درستی احتیاط می کند اما همچنان بسیار خوش بین است و از مواردی مانند بازگشت به مدرسه و بازگشت به دانشگاه هیجان زده است.”

سهام تارگت، که همچنین برنامه بازخرید ۱۵ میلیارد دلاری سهام جدید را اعلام کرد، در معاملات صبح تا حد زیادی ثابت ماند و امسال حدود ۴۵ درصد افزایش یافت.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع:investing.com

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا