اخباراخبار ارز دیجیتال

صرافی Crypto.com در بیش از ۶۰ کشور ، از API سیرکل برای راه اندازی انتقال بانکی استفاده می کند

Crypto.com ، صرافی دارایی و ارائه دهنده خدمات دیجیتال ، برداشت های خود را از طریق حواله های بانکی دلار آمریکا برای مشتریان نهادی در بیش از ۶۰ کشور جهان آغاز کرده است.
بر اساس اعلام ۱۸ آگوست(۲۷ مرداد) ، قابلیت فیات توسعه یافته برای دارندگان حساب های نهادی با مشارکت Circle فعال شده است.
مشتریان نهادی اکنون می توانند از کیف پول، USD Coin (USDC) خود از طریق بانک به صورت ۱: ۱ با استفاده از کد منحصر به فرد ارائه شده توسط Circle برداشت کنند. انتظار می رود نقل و انتقالات بانکی ظرف سه روز کاری پردازش شود. کریس مارشالک(Kris Marszalek) ، مدیرعامل و بنیانگذار Crypto.com ، اظهار داشت:”ادغام ما با Circle به مشتریان موسسه، یک فیات قوی و پایدار دلار را در صرافی Crypto.com ارائه می دهد.”

Crypto.com همکاری خود را با Circle در پایان ماه ژوئن(خرداد) اعلام کرد و نشان داد که کاربران برنامه Crypto.com می توانند از طریق نقل و انتقالات بانکی دلار آمریکا به موجودی USDC خود منتقل شوند و این شرکت از API های Circle برای تأمین وجوه فیات onramp در استیبل کوین Circle استفاده می کند.
جرمی آلیر(Jeremy Allaire) ، بنیانگذار و رئیس Circle ، این مشارکت را به عنوان تأیید رمزارز در سطح جهان، تشویق کرد.

Crypto.com پس از خرید دامنه www.crypto.com به مبلغ ۱۲ میلیون دلار از پروفسور دانشگاه پنسیلوانیا، مت بلیز(Matt Blaze) ، در ژوئیه ۲۰۱۸ (تیر ۱۳۹۷)از موناکو تغییر نام داد.

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع:cointelegraph

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا