اخباراخبار سهام های بین المللیسهام شرکت های تکنولوژی

گزارش سود و درآمد سه ماهه سوم Analog Devices

شرکت Analog Devices (NASDAQ:ADI) در روز چهار شنبه گزارش داد سود و درآمد سه ماهه سومش از پیش بینی تحلیلگران و انتظارات فراتر رفت.

Analog Devices سود هر سهم(EPS) را ۱.۷۲ دلار از درآمد ۱.۷۶ میلیارد دلار اعلام کرد.تحلیلگرانی که توسط Investing.com از آنها نظرسنجی شد سود هر سهم را ۱.۶۱ دلار از درآمد ۱.۷۱ میلیارد دلار پیش بینی کرده بودند.

سهام Analog Devices از ابتدای سال ۱۲ درصد رشد داشته است ولی هنوز از سقف ۵۲ هفته ای ۱۷۵.۲۵ دلاری خود که در ۴ آگوست (۱۳مرداد) به ثبت رسید،۵.۱۱ درصد کمتر است.سهام Analog Devices نسبت به Nasdaq 100 که از ابتدای سال ۱۶.۴۱ درصد رشد داشته است عملکرد ضعیفتری دارد.

سود Analog Devices مسیر دیگر شرکتهای بخش فناوری را طی می کند

گزارش Analog Devices مانند Apple که در روز ۲۷ جولای(۵مرداد)، سود هرسهم را ۱.۳ دلار از درآمد ۸۱.۴۳ میلیارد دلار در مقایسه با پیش بینیهای ۱.۰۱ دلار سود به ازای هرسهم از درآمد ۷۳.۳۳ میلیارد دلار گزارش کرد،فراتر از پیشبینیها بود.

Alphabet C هم ۲۷ جولای با سود ۲۷.۲۶ دلار به ازای هر سهم از درآمد ۶۱.۸۸ میلیارد دلارِ سه ماهه دوم خود در مقایسه با پیشبینی سود هر سهم ۱۹.۳۳ دلار از درآمد ۵۶.۱۹ میلیارد دلار از انتظارات بهتر ظاهر شد.

 

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع:INVESTING

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا