اخباراخبار ارز دیجیتالاخبار بیت کوینتحلیل بیت کوین

MACD هفتگی بیت کوین برای اولین بار در ۱۱ ماه گذشته صعودی شد

بیت کوین، معامله گران را در ۱۸ آگوست (۲۷ مرداد) سردرگم نگه داشته است، زیرا یک پیش بینی می گوید که افت تا ۴۰،۰۰۰ دلار “واضح ترین” حرکت بعدی بیت کوین خواهد بود.

2021 08 18 20 30 42 Bitcoins weekly MACD just crossed bullish for the first time in 11 months - MACD هفتگی بیت کوین برای اولین بار در 11 ماه گذشته صعودی شد

 

۳۷،۰۰۰ دلار آخرین فرصت بیت کوین است
داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView از بیت کوین، با تغییرات قیمتی آن در ۴۵،۰۰۰ دلار در روز چهارشنبه همگام بودند، اما در تایم فریم های کوچکتر حرکت مشخصی را نشان نمی داد.

کاهش قیمت تا ۴۴،۲۰۰ دلار در اوایل روز ریجکت شد، اما الگوی این رمزارز در چارت یک ساعته همچنان چرخه ای از HL ها را نشان می دهد.

بنابراین، مایکل ون د پوپ (Michaël van de Poppe)، همکار Cointelegraph نتیجه گرفت، تشکیل HL ها، مرحله اصلاح را نشان می دهند و این اصلاح می تواند “خیلی سریع” اتفاق بیفتد.

وی در آخرین بروزرسانی یوتیوب خود گفت: “بدیهی ترین حرکت برای بازارها در حال حاضر این است که ما این حرکت اصلاحی را در مقطع ۳۹،۰۰۰-۴۲،۰۰۰ دلار داشته باشیم.”

ون د پوپ اضافه کرد که آخرین شانس گاوها محدوده ۳۷،۰۰۰ دلار خواهد بود، که این نشان دهنده آخرین سطح حمایتی بیت کوین در منطقه معاملاتی فعلی آن است.

بازگشت MACD برای اولین بار پس از بالاترین سطح بیت کوین
با کمی دقت به اندیکاتوری که هشدار “خرید” را می دهد، متوجه می شویم که گاوها همچنان فرصت لازم را دارند.

این فرصت به شکل ابزار همگرایی/ واگرایی میانگین متحرک هفتگی (MACD) ظاهر شد، که از ۸ آگوست (۱۷ مرداد) برای اولین بار از زمانی که بیت کوین در بالاترین سطح خود در ۶۴،۵۰۰ دلار در آوریل (فروردین) بود، سبز رنگ شد.

MACD یک روش تفسیری کلاسیک برای ترسیم مسیر کلی یک دارایی است. آخرین باری که یک فاز سبز در این اندیکاتور آغاز شد، در اوایل سه ماهه چهارم ۲۰۲۰ بود.

2021 08 18 20 28 20 Bitcoins weekly MACD just crossed bullish for the first time in 11 months - MACD هفتگی بیت کوین برای اولین بار در 11 ماه گذشته صعودی شد

همانطور که BTC Archive، مفسر محبوب توییتر هفته گذشته اشاره کرد، یک فاز سبز رنگ مشابه در سال ۲۰۱۹ منجر به افزایش قابل توجه قیمت شد.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع:cointelegraph

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا