اخبار آلت کوین هابرگزیده ها

رقیب جدی تتر! استیبل کوین فیسبوک وارد می‌شود!

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

به گفته دیوید مارکوس (David Marcus)، عضو هیئت مدیره فیس‌بوک، سیستم پرداخت استیبل کوین این شرکت به سرعت در حال گرفتن مجوز در سراسر آمریکا است.

دیوید مارکوس، عضو هیئت مدیره انجمن Diem و رئیس کیف پول ارز دیجیتال Novi، در پست اخیر وبلاگ خود اعلام کرد که سیستم پرداخت Diem تقریباً در همه ایالت‌ها مجوز گرفته است.

Diem به عنوان یک سیستم پرداخت جهانی

مارکوس در گزارش اخیر رسانه‌ای خود تحت عنوان استیبل کوین‌های خوب، پروتکلی برای پول و کیف پول‌های ارز دیجیتال، اعلام کرد: فرمول تعمیر سیستم پرداخت خراب ما. منظور او از این تیتر این بود که سیستم پرداخت فعلی مشکل دارد و فرمول اصلاح آن راه‌اندازی استیبل کوین است. او توضیح داد که چرا استیبل کوین می‌تواند تعدادی از مشکلات موجود در سیستم پرداخت بین المللی فعلی را برطرف کند و چرا فیس‌بوک وظیفه ایجاد کوین، شبکه و کیف پول مناسب برای آن را برعهده گرفته است.

من معتقدم اگر فرصتی برای ایجاد یک پروتکل باز و قابل همکاری برای پول در اینترنت وجود داشته باشد و واقعاً روش بازی را برای مردم و مشاغل در سراسر جهان تغییر دهد، هم اکنون است. این یک واقعیت است که ما به عنوان اعضای انجمن Diem، می‌توانیم به شرکت‌های بیشتر در ایجاد استاندارد کمک کنیم، و من نمی‌خواهم که ما این فرصت را هدر دهیم.

مارکوس در پایان اظهار می‌دارد که Novi (کیف پول ارزدیجیتال فیس‌بوک) آماده ورود به بازار است و برای برآوردن تمام نیازهای مقصدی که آینده پول در حال حرکت به سوی آن است، مناسب است و در عین حال کاملا از قوانین تبعیت می‌کند.

پتانسیل دیم (Diem) و قدرت فیس‌بوک

با توجه به اینکه Diem می‌تواند تا پایان امسال راه‌اندازی شود و در حال حاضر استیبل کوین اول یعنی تتر (Tether) با نگرانی از نبود وثیقه کافی روبرو است، کاملاً محتمل است که Diem به یک استیبل کوین پیشرو، و شاید حتی به طور کلی به یک رمزارز پیشرو تبدیل شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا