اخباراخبار سهام های بین المللیسهام بین المللی

سهام کوهلز با ایجاد تغییر در سیستم مدیریتی، رشد چشمگیری داشت

بنابر گزارش Investing.com، سهام کوهلز(NYSE:KSS) امروز نزدیک به ۸ درصد رشد داشت زیرا بخش خرده فروشی سیستم مدیریت خود را بازبینی کرد و برنامه بازخرید سهم خود را گسترش داد.

در حال حاضر انتظار می رود فروش خالص به محدوده ۲۰ تا ۲۵ درصد، در مقایسه با انتظارات قبلی که در محدوده ۱۰ تا ۱۹ درصد بود افزایش یابد.

سود تعدیل شده برای هر سهم در حال حاضر بین ۵.۸۰ تا ۶.۱۰ دلار پیش بینی می شود در حالی که انتظار می رفت ۳.۸۰ تا ۴.۲۰ دلار باشد.

کوهلز(Kohl’s) اعلام کرد که سهام ۵۰۰ تا ۷۰۰ میلیون دلار را پس می گیرد که بیشتر از مبلغ ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیون دلار است که قبلاً برای خرید برنامه ریزی کرده بود.

این شرکت در سه ماهه دوم هزینه های عملیاتی خود را کنترل کرد و در نتیجه، سهم آنها به عنوان درصدی از کل درآمد، ۲۹۰ واحد پایه کاهش یافت. یک واحد پایه برابر با یک صدم درصد است.

کاهش هزینه های کل برای فناوری، مدیریت دقیق موجودی ها، افزایش قیمت ها و جبران هزینه های اضافی ناشی از تبلیغات به منظور بهبود مارجین و اعتبار شرکت انجام شد .

این شرکت مجموعه ای از برند های دیجیتالی را در پرتفوی خود افزایش داد که باعث رشد فروش آنلاین شد.

درآمد کل در سه ماهه دوم ۳۰ درصد افزایش یافته و ۴.۴۴ میلیارد دلار بوده است. با افزایش فروش و کنترل هزینه ها، شرکت به سود ۳۸۲ میلیون دلار رسید در حالی که ۳۹ میلیون دلار ضرر بر اساس تعدیل داشت.

سود تعدیل شده برای هر سهم ۲.۴۸ دلار بود و به راحتی از برآورد تحلیلگران که ۱.۱۷ دلار بود، پیشی گرفت.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع:investing.com

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا