اخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

همکاری Bybit با سازمان پیشرو Esports به نام NAVI!

پلتفرم معاملات رمزنگاری محبوب ، Bybit ، اعلام کرد که با سازمان Esports اوکراین به نام Natus Vincere، با اختصار NAVI ، وارد همکاری چند ساله شده است.

Bybit با NAVI همکاری می کند

طبق بیانیه مطبوعاتی که روز چهارشنبه با CryptoPotato به اشتراک گذاشته شد، این مشارکت جدید، ورود Bybit به فضای Esports را نشان می دهد و فرصت های مختلفی را برای هر دو طرف فراهم خواهد کرد.

طبق این بیانیه، این دو صنعت به تدریج، انقلابی در سیستم های سنتی مالی و ورزشی ایجاد کرده اند و فناوری های پیشگامانه ای را معرفی کرده اند.

به عنوان بخشی از این معامله، شرکا برای اجرای چندین کمپین از جمله امور خیریه و مبارزه با خشم، نفرت و زورگویی، همکاری خواهند کرد. همچنین، لوگوی Bybit روی پیراهن های NAVI ظاهر می شود.

بن ژو (Ben Zhou)، مدیرعامل و بنیانگذار Bybit، در مورد این توسعه گفت:

“همه گیری COVID-19 ، کنوانسیون های متعددی را در تعدادی از تجربیات انسانی تغییر داده است. هم ورزش و هم امور مالی شاهد سرعت نمایی در جریان اصلی دو ورودی جدید Esports  و رمزارزها بوده اند.

به عنوان یکی از جدیدترین شرکت های نوپا که به سرعت رو به رشد است و برای دوستداران رمزنگاری ساخته شده است، ما مشتاق هستیم که با NAVI وارد همکاری شویم و مشتاقانه منتظر ایجاد همکاری طبیعی بین جامعه رمزنگاری و ورزشکاران و سازندگان در Esports هستیم. “

این همکاری Bybit را در لیست سایر برندهای برتر پشتیبانی از Esports از جمله Puma ، AndaSeat ، Monster Energy و بسیاری دیگر، از طریق مشارکت با NAVI قرار داده است.

Bybit با داشتن بیش از ۲.۵ میلیون کاربر، در صنعت رمزنگاری شهرت زیادی پیدا کرده است و قرار است با ورود به فضای Esports ، دسترسی خود را گسترش دهد.

الکساندر پاولنکو (Alexander Pavlenko)، مدیر بازاریابی NAVI نیز اظهار داشت:

وی گفت: “من بر این باور بودم که این اتفاق می افتد. ارز رمزنگاری شده و Esports مشترکات زیادی دارند: جدید، سریع رشد می کنند و برای تماشا و یادگیری جالب هستند. ما باید تلاش کنیم تا ارزش واقعی ارتباطات مبتنی بر دیجیتال را توسط پلتفرم ارزهای رمزنگاری شده Bybit و تیم خود به طرفداران Esports نشان دهیم.

همچنین، ما می خواهیم دنیای Esports را به علاقه مندان به ارزهای رمزنگاری شده، به عنوان نقطه مورد علاقه آنها معرفی کنیم. ما امیدواریم که پروژه های جدید تغییر دهنده و جذاب ایجاد کنیم تا Esports به مکانی بهتر برای بازی با هم تبدیل شود.”

NAVI در حال حاضر یکی از بزرگترین تیم های Esports در جهان با ۱۸.۴ میلیون طرفدار می باشد. بنابراین، از طریق این قرارداد همکاری، Bybit و به طور کلی ارزهای رمزنگاری شده شاهد یکی از سریعترین رشد جمعیتی در ورزش و بازی خواهند بود و NAVI از فرصتهای نامحدودی که صنعت رمزنگاری ارائه می دهد، برخوردار خواهد شد.

 

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد

منبع: cryptopotato

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا