اخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار دیفای

ایجاد یک سازمان مستقل غیر متمرکز(DAO)، توسط Polygon!

پالی گان (Polygon)، توسعه دهنده زیرساخت مقیاس پذیری اتریوم (Ethereum) گفت که یک سازمان مستقل غیر متمرکز یا DAO برای همه اعضای جامعه خود و همچنین پروژه هایی در زمینه امور مالی غیر متمرکز، تشکیل خواهد داد.

در اطلاعیه روز پنجشنبه، Polygon از اعضای خود خواست تا نظرات خود را در زمینه ایجاد DAO بیان کنند. به گفته Polygon ، این پروژه برنامه دارد کمیته هایی را برای ارتقاء بحث بین پروژه ها از جمله کوئیک سوآپ (QuickSwap)، سوشی (Sushi) و آوه (Aave) و سایر موارد ایجاد کند تا “DeFi را به میلیون ها کاربر بعدی برساند.”

این پروژه می گوید: “با رشد اکوسیستم Polygon ، اعضای کمیته فرصتی خوبی نسبت به سایرین دارند تا همکاری متقابل برای محصولات خود را افزایش دهند. رای گیری برای انتخاب اعضای جدید می تواند به روش های مختلفی مانند استفاده از MATIC استیک شده در اثبات سهام (PoS) یا از طریق دارندگان توکن DAO اجرا شود.”

Polygon گفت که DAO می تواند راه حلی برای مقیاس پروژه ها در کیت های توسعه نرم افزار یا SDK ارائه دهد. مزایای دیگر آن می تواند شامل “هر کسی ابزارها، ادغام ها و پروژه ها را ایجاد می کند” در راه اندازی لایه ۲ میباشد.

این اعلامیه کمتر از یک هفته پس از آن صورت می گیرد که Polygon اعلام کرد که شبکه Hermez را با قیمت ۲۵۰ میلیون دلار در اکوسیستم خود ادغام می کند. این ادغام بخشی از گسترش Polygon به اثبات دانش صفر(zero-knowledge proofs) بود.

 

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع: cointelegraph

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا