اخباراخبار ارز دیجیتال

کوین بیس یک خط تلفن پشتیبانی برای امنیت حساب ایجاد می کند

کوین بیس یک خط تلفن پشتیبانی جدید برای مشتریانی که معتقدند حساب آنها توسط کلاهبرداران به خطر افتاده است ، در نظر گرفته است. کاربران می توانند با یک نماینده پشتیبانی زنده صحبت کنند که می تواند بلافاصله تحقیقات را آغاز کند. در صنعتی که بلیط های پشتیبانی و ایمیل ها روش استاندارد ارتباط هستند ، کوین بیس انتظار دارد که این پیاده سازی بتواند به کاربران در صرفه جویی در وقت با ارزش هنگام مواجهه با این نوع بحران کمک کند.
کوین بیس همچنین به مشتریان خود لایه های اضافی حفاظتی را ارائه می دهد که شامل احراز هویت دو عاملی ، تشخیص دستگاه ناشناخته و کلیدهای امنیتی سخت افزاری پیشرفته است.

تصاحب حساب یا ATO شامل یک هکر و کلاهبرداری است که به حساب کاربر دسترسی پیدا کرده و کنترل می کند. با آنها به عنوان نوعی سرقت هویت برخورد می شود ، جایی که هکرها اعتبار حساب صاحب حساب را برای بازیابی رمز عبور و ورود به سیستم شبیه سازی می کنند. در بیشتر مواقع ، این اعتبارنامه ها ناشی از نشت اطلاعات قبلی یا انواع دیگر کلاهبرداری ها مانند حملات فیشینگ یا keyloggers است.
تصاحب حساب ها تهدید بزرگی در جهان رمزارزی است ، زیرا دارایی ها تقریباً فوراً قابل برداشت هستند و ردیابی یا بازیابی آنها در مقایسه با معاملات بانکی استاندارد دشوارتر است.
در حالی که حملات فیشینگ و نقض امنیت همچنان وجود خواهد داشت ، روش های زیادی برای جلوگیری از آنها وجود دارد.

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع:cointelegraph

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا