اخبار آلتکویناخبار ارز دیجیتالتحلیل ارزهای دیجیتالمطالب ویژه

تحلیل تکنیکال لونا(LUNA)؛ یک شنبه ۷ شهریور

رمزارز ترا لونا (LUNA) در ۲۴ ساعت گذشته عملکردی فوق العاده به نمایش گذاشته است و در طی آن ، سقف تاریخی جدیدی را در ۳۵.۷۹ دلار به ثبت رساند . با این حال ، نتوانست در بالای آن تثبیت شود و با اندکی عقب نشینی به حدود ۳۴ دلار کاهش یافته است.این ناحیه حمایتی می تواند لونا را برای یک روند صعودی دیگر آماده کند.

screenshot insidebitcoins.com 2021.08.29 22 35 04 300x142 - تحلیل تکنیکال لونا(LUNA)؛ یک شنبه 7 شهریور
حمایت از سوی خریداران در حال حاضر بالا است و اگر تقاضا هم روبه رشد باشد ، می توانیم شاهد افزایش LUNA به بالاتر از مقاومت۳۶ دلاری باشیم که در پی آن ، رکورد قیمت جدیدی حاصل می شود. اگر LUNA از این سطح عبور کند ، معاملات به حدود قیمت ۴۰ دلاری خواهد رسید و ماه جاری به یکی از بهترین ماه های این آلت کوین تبدیل خواهد شد.

این رمزارز نتوانست در بالای سقف ۳۵.۷۹ دلاری در ۲۴ ساعت گذشته حفظ شود ، این می تواند نشانگر ضعیف حمایت از سوی بازار باشد. در صورت سقوط مجدد ، این توکن به زیر حمایت ۳۲ دلاری عقب نشینی خواهد کرد. پیش از صعود ۲۴ ساعته گاوی ، LUNA در حدود ۳۱ دلار معامله می شد و به همین دلیل ، کاهش به چنین سطوحی در صورت عدم موفقیت گاوها ، امکان پذیر است.

این رمزارز علیرغم تضعیف حمایت از سوی بازار ، به دلیل افزایش فعالیت در بلاک چین Terra ، روند روبه رشد خود را ادامه داده است و بلاک چین آن مورد توجه و استقبال قرار گرفته است ، این عامل منجر به حفظ روند صعودی قیمت آن شد.

 

 

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی‌باشد.

منبع:insidebitcoins

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا