اخبار ارز دیجیتالاخبار استخراجاخبار بلاکچیناخبار بیت کوین

معرفی پروژه Lumerin با هدف کالا سازی قدرت هش بیت کوین، توسط شرکت ماینینگ Titan!

در ۲۱ اکتبر(۲۸ مهر)، اپراتور استخر استخراج بیت کوین، تایتان (Titan)، یک پروتکل مسیریابی غیرمتمرکز قدرت هش(Hashpower) به نام لومرین (Lumerin) را معرفی کرد. هدف این پروژه منبع باز این است که قدرت هش بیت کوین را از طریق قراردادهای هوشمند، تبدیل به قدرت هش قابل معامله کند.

ارتش استخراج Bloq، تایتان، پروتکل Lumerin را معرفی کرد

عملیات استخراج بیت کوین Titan، یکی از زیرمجموعه های شرکت Bloq Inc.، پروتکل مسیریابی قدرت هش غیرمتمرکز خود را به نام “Lumerin” اعلام کرده است. Titan می‌گوید که شرکت‌های استخراج بیت‌کوین «مایلند در مناطقی متمرکز شوند که برق ارزان، مقررات مطلوب و زیرساخت‌های پایدار ارائه می‌دهند» و هدف آن حل تمرکز از طریق نرم‌افزار است. ایده این است که با استفاده از قراردادهای هوشمند، قدرت پردازش و امنیت بیت کوین را لوریج کنیم.

لومرین - معرفی پروژه Lumerin با هدف کالا سازی قدرت هش بیت کوین، توسط شرکت ماینینگ Titan!

 

جزئیات اعلامیه Titan، «پروتکل لومرین به شرکت‌ها و افراد، اجازه خرید، فروش و ارائه قدرت هش را می‌دهد و از طریق پویایی بازار آزاد به تمرکززدایی دست می‌یابد». علاوه بر این، پروتکل لومرین با تبدیل کردن قدرت هش به یک کالای دیجیتال قابل انتقال، پایه‌ای را برای مالی‌سازی قدرت هش و همچنین خدمات وام‌دهی، نگهداری، فرا بورس (OTC) و معاملات فراهم می‌کند.

تایتان، در اطلاعیه‌ای به «سایر محصولات قدرت هش اثبات کار(Other Proof-of-Work Hashpower Products)» اشاره شده است، به دنبال شرکای استراتژیک میباشد.

تایتان توسط مدیرعامل شرکت، رایان کاندرون(Ryan Condron)، توسعه دهنده اصلی سابق بیت کوین، جف گارزیک(Jeff Garzik) و شریک بنیانگذار تالی کپیتال(Tally Capital)، متیو رزاک(Matthew Roszak)، تاسیس شد. کاندرون می گوید که تایتان یک پیشرفت قابل توجه در فضای استخراج بیت کوین است و قصد دارد با رهبران این صنعت نیز همکاری کند.

برند جدید Lumerin و مجموعه راه حل های واضح، تعاریف ما را در ارائه پیشرفت های پیشرو که از اکوسیستم استخراج بیت کوین حمایت می کند، پشتیبانی می کند. تایتان، تلاش و زمان قابل توجهی را برای توسعه پروژه منبع باز Lumerin فراهم می کند و فعالانه به دنبال شرکای استراتژیک است تا در توسعه بیشتر این فناوری به آنها بپیوندند.

در حالی که سایر عملیات تایتان، برند Titan را حفظ خواهد کرد، پروژه جدید Lumerin منبع باز معرفی شده، دارای راه حل های نرم افزاری متفاوتی خواهد بود. این اطلاعیه به تفصیل نشان می دهد که پروژه یک لومرین پروکسی نودز (Lumerin Proxy Node) ، لومرین توکن (Lumerin Token) و لومرین والت (Lumerin Wallet) ایجاد می کند.

کاندرون در بیانیه‌ای گفت: «در نتیجه این تغییرات، اکنون می‌توانیم با چشم‌انداز خود برای ایجاد یک بازار جهانی همتا به همتای بدون نیاز به اعتماد برای استخراج بیت‌کوین و دیگر محصولات اثبات‌کار دارای محصولات قدرت، پیش برویم». مدیرعامل تایتان افزود: “این به هر کسی امکان می دهد از قدرت رمزنگاری از طریق استخراج بیت کوین، به صورت غیر متمرکز استفاده کند.”

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی‌باشد.

منبع: news.bitcoin

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا