اخباراخبار آلتکویناخبار ارز دیجیتالاخبار فاندامنتال

هولدر های EverGrow به ۴۵ هزار می رسد، آیا EGC شیبا اینو و دوج کوین بعدی است؟

با گسترش فضای کریپتو، سکه های بیشتری برای رقابت با دارایی های دیجیتال موجود ظاهر می شوند. با این حال، رقابت زیاد بین این سکه‌ها باعث می‌شود که تیم پشت ارز دیجیتال تازه مطمئن شود که هر آنچه که در اختیار عموم قرار می‌دهد تحت مطالعه امکان‌سنجی جدی قرار می‌گیرد و می‌تواند به حوزه کریپتو، ارزش بیافزاید. در غیر این صورت، کریپتو فقط یک دقیقه حباب می‌ سازد و منفجر می‌شود.

همراه با این، EverGrow Coin و تیم متخصص آن به وضوح درک می کنند که برای راه اندازی بزرگ و همچنین ماندن در بازار چه چیزی لازم است. با این اوصاف، سکه EverGrow همچنان به شکستن تمام رکوردهای رمزارز از زمان عرضه در یک ماه پیش، ادامه می دهد. این به لطف برنامه های سنجیده تیم، قبل از راه اندازی آن است.

چندی پیش، EverGrow Coin به یک نقطه عطف خیره کننده از ۴۵ هزار دارنده و ۸ میلیون دلار پاداش دست یافت. با بیش از ۵۰۰ میلیون دلار ارزش بازار کریپتو، نرخ رشد چشمگیر این ارز نشان می‌دهد که این سکه آلتکوین بزرگ بعدی خواهد بود که صنعت کریپتو را متحول خواهد کرد.

به طور قابل توجهی، EverGrow قصد دارد تا به عنوان یک ارز منحصر به فرد که راه های زیادی برای کسب سود به شیوه ای سرگرم کننده و جذاب تر ارائه می دهد، سابقه داشته باشد. EGC توکن بومی EverGrow Coin در آینده بسیار پرمحتواتر خواهد شد.

بسیاری از کارشناسان، تحلیلگران و جامعه ارزهای دیجیتال از EverGrow Coin به عنوان «Shiba Inu یا DogeCoin بعدی» نقل قول می‌کنند. دلیل این احساس آنها این است: اولاً، سیستم پاداش انقلابی EverGrow در حال تغییر است. در این صورت، همه دارندگان EGC برای هر تراکنش در BUSD، یکی از مشهورترین استیبل کوین ها، ۸ درصد پاداش دریافت می کنند. در جزئیات، پاداش در BUSD به معنای درآمد غیرفعال پایدار برای دارندگان است. این به آن دلیل است که به جای جمع آوری سکه های بیشتر، ملموس است و قابل خرج کردن است.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع:coinquora.com

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا