اخباراخبار ارز دیجیتالاخبار کاردانو

صرافی غیرمتمرکزِ کاردانو، SundaeSwap، شبکه آزمایشی عمومی را راه اندازی کرد

در جلسه ای در ۵ دسامبر، شرکت پشتیبان کاردانو – Input Output HK – اظهار داشت که صرافی غیرمتمرکز SundaeSwap به زودی به عنوان یک شبکه آزمایشی راه اندازی می شود.

IOHK اضافه کرد که علاقه فزاینده ای به جاه طلبی های بزرگ صرافی غیرمتمرکز کاردانو را پیش بینی می کند.

“ما علاقه زیاد به این رویداد بسیار مورد انتظار و فعالیت های زیادی را پیشبینی می کنیم. به همین دلیل است که ما در حال همکاری هستیم.”

با این حال، قبلاً مشکلاتی در مورد چند باگ وجود داشته است که راه اندازی را از یکشنبه تا دوشنبه به تعویق انداخته است.

33 - صرافی غیرمتمرکزِ کاردانو، SundaeSwap، شبکه آزمایشی عمومی را راه اندازی کرد

با این حال، راه‌اندازی فقط یک شبکه آزمایشی است، بنابراین برای مشارکت باید چند مرحله را طی کرد. استفاده از یک کیف پول شخص ثالث مانند Nami برای اتصال به فاسِت برای به دست آوردن توکن های شبکه آزمایشی برای امتحان آنها لازم است.

در این اطلاعیه به مدت زمان اجرای آزمایش یا تاریخ راه اندازی شبکه اصلی اشاره نشده است. SundaeSwap یک پروتکل DEX مقیاس‌پذیر و تامین نقدینگی خودکار است که توکن‌های بومی و مبادلات ADA را با وایت پیپری که در ژوئن منتشر شد، امکان‌پذیر می‌سازد.

تست استرس شبکه

IOHK اظهار داشت که این آزمایش برای “قرار دادن شبکه تحت توان عملیاتی بالا” در نظر گرفته شده است که تیم را قادر می سازد تنظیمات پارامتر را نظارت و تجزیه و تحلیل کند. Cardano این پارامترهای شبکه مانند اندازه بلوک، محدودیت CPU و محدودیت حافظه را به صورت محافظه کارانه در حین شروع آزمایش تنظیم کرده است.

44 - صرافی غیرمتمرکزِ کاردانو، SundaeSwap، شبکه آزمایشی عمومی را راه اندازی کرد

IOHK اضافه کرد که کاربران احتمالاً انتظار ازدحام و اشکالات را در شبکه آزمایشی دارند که نشان می دهد حجم ترافیک مورد نیاز برای ارزیابی را دریافت می کند.

“به یاد داشته باشید که این نرم افزار اولیه DApp است و هنوز روزهای اولیه برای DeFi در Cardano است. شبکه های آزمایشی بخش کلیدی تکرار و بهبود تجربه هستند.”

کاردانو بر رویکرد “آهسته و پیوسته” به DeFi، Dapps و قراردادهای هوشمند تأکید کرده است که آن را به هدف برخی از انتقادات جامعه رمزنگاری تبدیل کرده است. با این حال، همچنان ادعا می کند که می تواند با اتریوم رقابت کند و حتی از آن پیشی بگیرد.

IOHK گفت: «FUD را نادیده بگیرید» زیرا اشکالاتی وجود خواهد داشت که برخی از آنها قبلاً توسط کاربران شبکه آزمایشی گزارش شده بود. این شرکت کاربران را تشویق کرد که به کانال Discord آن بپیوندند تا در مورد پلتفرم SundaeSwap بازخورد بدهند.

واکنش قیمت ADA

توکن بومی کاردانو، ADA، در آخر هفته با بقیه بازار کریپتو سقوط کرد و هیچ مومنتومی از راه‌اندازی DEX دریافت نکرد.

بر اساس گزارش CoinGecko، در زمان نگارش این مقاله، ADA با قیمت ۱.۴ دلار معامله می شد که ۳ درصد دیگر در روز کاهش داشت. این توکن طی هفت روز گذشته ۱۵ درصد از دست داده است و از زمان بالاترین قیمت خود در ۹ سپتامبر یعنی ۳.۰۲ دلار، ۵۵ درصد کاهش قیمت داشته است.

 

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع:cryptopotato

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا