اخبار بیت کوینبرگزیده ها

مردی با ۱۷۰۰۰ بیت کوین!

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

مایکل سیلور (Michael Saylor) یکی از سرسخت‌ترین حامیان بیت کوین و مدیرعامل MicroStrategy، شرکتی با بزرگ‌ترین ذخایر بیت کوین در جهان است. او همیشه یکی از حامیان بزرگ ارز دیجیتال بوده و به صورت شخصی و شرکتی در ارز‌های دیجیتال سرمایه‌گذاری کرده است.

سیلور در سال ۲۰۲۰ فاش کرده بود که بیش از ۱۷۰۰۰ بیت کوین در اختیار دارد. در آن زمان، بیت کوین همچنان زیر ۳۰۰۰۰ دلار معامله می‌شد و سیلور گفته بود که تمام دارایی‌های خود را به طور متوسط ۹۸۸۲ دلار بدست آورده است. بیت کوین از آن زمان تاکنون، بیش از ۱۰۰ درصد رشد کرده است و ارزش دارایی‌های سایلور را به تقریباً ۱ میلیارد دلار رساند.

ارزش بیت کوین سایلور چقدر است؟

مایکل سیلور می‌گوید که او معتقد نیست که کسی باید بیت کوین خود را بفروشد و در واقع هرگز هیچ یک از بیت کوین‌های خود را نفروخته است. او در افشای سال ۲۰۲۰ خود گفت که در مجموع ۱۷۷۳۲ دلار بیت‌کوین در اختیار دارد که همه آن‌ها را قبل از خرید اولین بیت‌کوین شرکتش MicroStrategy خریداری کرده بود. با میانگین قیمت معاملاتی ۱۳۹۰۰ دلار، دارایی Saylor کمی‌بیش از ۲۴۶ میلیون دلار ارزش داشت.

سیلور گفت:

برخی پرسیده‌اند که چقدر بیت کوین دارم. من شخصاً ۱۷۷۳۲ بیت کوین هولد کردم که هر کدام را به طور متوسط ۹۸۸۲ دلار خریدم. قبل از اینکه شرکت تصمیم بگیرد بیت کوین برای خودش بخرد، MicroStrategy را از این هولدینگ‌ها مطلع کردم.

بیت کوین در حال حاضر به طور قابل توجهی بالاتر از زمانی است که سیلور تعداد بیت کوین‌ های خود را اعلام کرد و در اوج خود تا ۶۹ هزار دلار رشد کرد.

او قصد دارد به نگه داشتن بیت کوین هایش ادامه دهد زیرا معتقد است که بیت کوین تا قیمت ۶ میلیون دلار پیش می‌رود. این به این معنی است که او همچنان انتظار دارد که بیت کوین ۱۲۰۰۰ درصد دیگر از ارزش فعلی خود رشد کند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا