اخبار متاورسبرگزیده ها

۳ توکن متاورسی با پتانسیل رشد بالا!

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

مدیر عامل شرکت سرمایه‌گذاری ارز دیجیتال BKCM، برایان کلی، سه آلت کوین متاورس را نام برده که معتقد است پتانسیل بالایی در سال ۲۰۲۲ دارند.

برایان کلی می‌گوید که این سه آلت‌کوین با محبوب‌تر شدن دنیای مجازی، رشد زیادی خواهند کرد.

او در مورد دیسنترالند و توکن MANA، می‌گوید که این ارز دیجیتال می‌تواند به گونه‌ای پیشرفت کند که مسیر صعودی سهام غول رسانه‌های اجتماعی فیسبوک را تکرار کند.

در Decentraland، شما می‌توانید املاک و مستغلات بخرید، می‌توانید تابلو‌های تبلیغاتی را بخرید، می‌توانید بسیاری از کارهای مختلف را به صورت مجازی انجام دهید. واحد پول در دیسنترالند مانا است.

او در مورد اثر شبکه گفت درست مانند فیسبوک که با رشد شبکه‌اش، قیمت سهام فیسبوک نیز رشد می‌کرد. همان‌طور که این جهان‌های مجازی رشد کنند، ارز زیربنایی این شبکه‌ها نیز رشد می‌کند.

دیسنترالند (Decentraland) که در ۱۲ ماه گذشته بیش از ۴۲۰۰ درصد افزایش قیمت داشته، در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۳.۳۸ دلار معامله می‌شود.

ارز دیجیتال بعدی Axie Infinity (AXS) است، یک دنیای بازی غیرمتمرکز که در آن بازیکنان می‌توانند دارایی‌های دیجیتالی را که از مشارکت خود به دست می‌آورند، بخرند و معامله کنند. به گفته برایان کلی اگر اکوسیستم به رشد خود ادامه دهد، AXS از پتانسیل صعودی برخوردار خواهد شد.

این یک بازی است، بازی برای [کسب درآمد]. واقعاً امسال مانند گانگ‌بازها به صحنه آمد. و همه‌ی رشد آن به خاطر اثر شبکه اجتماعی آن است. تا زمانی که این بازی به رشد خود ادامه دهد، ارزش ارز اصلی آن شبکه نیز رشد خواهد کرد.

توکن  AXS در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۹۶.۶۲ دلار معامله می‌شود. توکن اصلی Axie Infinity در ۱۲ ماه گذشته تقریباً ۱۸۰۰۰٪ افزایش یافته است.

ارز دیجیتال بعدی Sandbox (SAND) است، یک اکوسیستم بازی در بلاکچین اتریوم که در آن شرکت‌کنندگان می‌توانند توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و تجربیات بازی را به اشتراک بگذارند و کسب درآمد کنند. برایان کلی می‌گوید که با محبوبیت بیشتر دنیای مجازی Sandbox ،SAND نیز افزایش خواهد یافت.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا