اخبار ارزهای دیجیتالبرگزیده ها

بهترین پیش‌بینی افراد سرشناس از بازار رمزارزها!

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

سال ۲۰۲۱ سالی بسیار پرفراز و نشیب برای بازار‌ رمزارز‌ها بود. آلت‌کوین‌ها و خصوصا بیت کوین در این سال صعود‌های خیره کننده و ریزش‌های ترسناکی را تجربه کردند.

در این سال بسیاری از افراد سرشناس جهان مانند ایلان ماسک (Elon Musk) پیش‌بینی‌هایی درباره بازار رمزارز‌ها و قیمت کوین‌های مختلف داشتند، در ادامه می‌خواهیم به بررسی چند نمونه از بهترین پیش‌بینی‌های انجام شده توسط این افراد بپردازیم.

بری سیلبرت (Barry Silbert) مدیرعامل یک شرکت فعال در زمینه رمزارزها، یکی از بهترین پیش‌بینی‌ها را درباره روند قیمتی دوج کوین (DOGE) ارائه کرد! او در تاریخ ۸ می (۸ May 2021) اعلام کرد که دوج کوین‌های خود را فروخته است و از سرمایه‌گذاران دوج کوین خواست تا DOGE های خود را بفروشند!

جالب است بدانید بعد از توییت بری سیلبرت، ارزش دوج کوین تنها در ۲۴ ساعت حدود ۴۰ درصد ریخت و هنوز هم به قیمت آن زمان خود برنگشته است

پیش‌بینی سقف قیمتی بیت کوین توسط ایلان ماسک!

ایلان ماسک همواره یکی از افراد تاثیرگذار بر مارکت رمزارز‌ها بوده است، این فرد توانست در توییتی که در تاریخ ۲۲ اکتبر منتشر کرد، سقف قیمتی بیت کوین (BTC) در سال ۲۰۲۱ را مشخص کند!

ایلان ماسک در تاریخ ۲۲ اکتبر توییتی منتشر کرد که در آن بیت کوین را با قیمت ۶۹ هزار دلار مشخص کرد بود. بیت کوین حدود ۲۰ روز بعد به آن قیمت رسید و پس از آن با ریزشی سنگین به زیر محدوده ۵۰ هزار دلار رسید!

سولانا صعود خواهد کرد! پیش‌بینی مدیرعامل صرافی FTX در این‌باره

در ماه ژانویه، که بسیاری از تحلیل‌گران بازار، معتقد بودند که سولانا (Solana) با قیمت هر واحد ۳ دلار بسیار گران است و احتمالا اصلاحی سنگین داشته باشد. در همین زمان بود که مدیرعامل صرافی FTX در توییتی به مخالفت با این افراد پرداخت.

قیمت سولانا از آن زمان حدود ۵۷۰۰ درصد رشد داشته و توانسته لقب پربازده‌ترین کوین سال ۲۰۲۱ را دریافت کند.

محدودیت استخراج کنندگان بیت کوین در چین و پیش‌بینی مدیرعامل میکرواستراتژی

کشور چین در سال ۲۰۲۱ اقدام به ممنوعیت فعالیت استخراج‌کنندگان بیت کوین یا همان ماینر‌ها کرد. پس از این اعمال محدودیت، مایکل سیلر (Michael Saylor) در توییتی بیان کرد که این ممنوعیت نه تنها باعث ریزش قیمتی بیت کوین نمی‌شود، بلکه موجب قدرتمندتر شدن روند صعودی آن هم خواهد شد، او در این‌باره کاملا درست پیش‌بینی کرد!

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا