اخبار آلت کوین هابازیبرگزیده ها

عرضه اولیه بازی رمزارزی جدید، فقط تا ده روز دیگر!

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

همان‌طور که در اکتبر سال ۲۰۲۱ (مهرماه) گزارش شده بود، بازی Kingdom Karnage در حال آماده سازی برای فروش عمومی توکن KKT خود است. KKT قرار است توکن کاربردی اقتصاد Play-to-Earn این بازی باشد. گفته شده که این عرضه عمومی از طریق سه لانچ‌پد مختلف انجام می‌گیرد و کاربران قبل از خرید باید مراحل احراز هویت خود را تکمیل کنند. همچنین گفته شده که مقدار خرید این توکن، محدود به مقدار توکن بومی لانچ‌پد در اختیار کاربران است.

طبق معمول، برای مشارکت در عرضه عمومی لانچ‌پد، کاربر باید مقدار مشخصی از توکن لانچ‌پد را در اختیار داشته باشد تا مقدار معینی توکن در اختیارتان قرار بگیرد.

گفته شده که عرضه عمومی توکن KKT از طریق پلتفرم‌های زیر قابل انجام خواهد بود:

  • Enjinstarter: یازدهم ژانویه ۲۰۲۲
  • Red Kite: دوازدهم ژانویه ۲۰۲۲
  • GameFi: سیزدهم ژانویه ۲۰۲۲

Kingdom Karnage $KKT Token Public Sale

گفته شده که عرضه عمومی در ابتدا در سرور اول انجام خواهد گرفت و زمان دقیق این عرضه هنوز مشخص نشده است. لازم به ذکر است که توکن KKT بر پایه استاندارد BEP-20 زنجیره هوشمند بایننس ایجاد شده و کاربران اندکی بعد از خرید این توکن می‌توانند در صرافی PancakeSwap آن را به فروش برسانند.

در ضمن توکن KKT در سایدچین Jumpnet پلتفرم Enjin هم قرار خواهد گرفت و استاندارد آن در این پلتفرم هم ERC-1155 خواهد بود.

بازیکنانی که در کمپین Undead به سطح ۳۰ رسیده اند و فرم درخواست را پر کرده باشند، از جمله برندگان مسابقه Gleam اخیر، از طریق لانچ‌پد EnjinStarter و بدون نیاز به حفظ توکن EJS در لیست سفید گیرنده توکن KKT قرار خواهند گرفت.

لازم به ذکر است که جهت اخذ جایگاهی در لیست سفید گیرندگان توکن KKT، باید در یک مسابقه Gleam مشارکت کرده و در آن برنده شوید.

Kingdom Karnage یکی از قدیمی‌ترین بازی‌ها بلاکچینی موجود و یکی از اولین بازی‌های سازگار با Enjin است. در واقع Kingdom Karnage یکی از اولین بازی‌هایی بود که مفهوم چند جهانه یا Multiverse و NFT های درون بازی را بکار گرفت و آن را در چندین بازی خود عرضه کرد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا