اخباراخبار سهام های بین المللی

والمارت تقریبا ۶۰ فروشگاه ایالات متحده را به طور موقت تعطیل کرد

شیکاگو (رویترز) – والمارت (NYSE:WMT) تقریبا ۶۰ فروشگاه ایالات متحده را در نقاط پرخطر کووید۱۹ در ماه گذشته به طور موقت تعطیل کرد تا آن ها را در برابر ویروس ضدعفونی کند، این نشانه ای است که نوع جدید کرونا، Omicron، صنعت خرده فروشی را مختل می کند.

یکی از سخنگویان شرکت در بیانیه ای به رویترز گفت: فروشگاه های والمارت در مکان هایی از جمله تگزاس و نیوجرسی به مدت دو روز به دلیل ضدعفونی کردن و برای ارائه یک محیط امن و تمیز برای همکاران و مشتریان خود، بسته شدند.

این شرکت دو سال پیش و در آغاز همه‌گیری ویروس کرونا، سیاستی را اتخاذ کرد که طبق آن فروشگاه‌ها را برای کمتر از دو روز جهت “پیش‌گیری” از شیوع‌های احتمالی تعطیل کرده بود.

سخنگوی والمارت با امتناع از تایید وجود پرسنل مبتلا به کرونا گفت: “ما از نزدیک فروشگاه های خود را در سراسر کشور زیر نظر داشتیم و تصمیم گرفتیم به طور موقت مکان ها را به صورت فروشگاه به فروشگاه از طریق مجموعه ای از داده های مربوط به بازار از جمله وجود موارد کووید۱۹ در مکان های بسته ببندیم.” بزرگ‌ترین خرده‌فروش جهان همچنین در مورد اینکه آیا شاهد افزایش تست‌های مثبت کارگران برای کووید۱۹ است یا خیر، اظهار نظری نکرده است.

ایالات متحده شاهد افزایش مواردی از نوع Omicron بوده است که باعث شده خرده فروشان و رستوران های زنجیره ای به طور موقت فروشگاه ها را تعطیل و دسترسی مشتریان را محدود کنند.

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع: investing

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا