اخبار آلت‌ کوین‌هااخبار ارز دیجیتالبلاک چینکاردانو

اهداف کاردانو برای سال ۲۰۲۲ چیست؟ هاسکینسون پاسخ می‌دهد

اهداف کاردانو برای سال ۲۰۲۲ چیست؟ هاسکینسون پاسخ می‌دهد – ارزدیجیتال

چارلز هاسکینسون (Charles Hoskinson)، بنیان‌گذار کاردانو، از اهداف و برنامه‌های این شبکه برای سال آینده میلادی رونمایی کرده است. او گفته از روند رشد شبکه راضی است و تاکنون پروژه‌های زیادی به اکوسیستم کاردانو پیوسته‌اند.

به گزارش کریپتو گلوب، روز جمعه ۲۴ دسامبر (۳ دی) چارلز هاسکینسون، مدیرعامل و یکی از بنیان‌گذاران «IOHK»، شرکتی که مسئول توسعه پروژه کاردانو است، چشم‌انداز خود و اهدافی را که برای کاردانو در سال ۲۰۲۲ دنبال می‌کند، تشریح کرد.

هاسکینسون در یک برنامه یوتیوبی که در شب کریسمس منتشر شد، در مورد چگونگی دستیابی به تراکنش‌های مالی خرد در شبکه کاردانو در نیمه دوم سال ۲۰۲۲، گفت:

هدف من برای نیمه دوم سال ۲۰۲۲ این است که بفهمم چگونه می‌توانم از همه ابزارها استفاده کنم تا یک تراکنش مالی خرد انتها‌به‌انتها (End-to-End) در کاردانو داشته باشیم؛ به‌طوری‌ که یک شخص حقیقی در کنیا یا هرجای دیگری با هویت و امتیاز اعتباری مبتنی بر بلاک چین در یک سر معامله و فردی با استیبل کوین در طرف دیگر، بتوانند از کاردانو به‌عنوان راهکاری برای تسویه استفاده کنند. به‌صورت همتا‌به‌همتا یا شخص‌به‌شخص، روی یک دکمه کلیک کنید، وام به دست طرف دیگر می‌رسد. آن را بازپرداخت می‌کنند، مبلغ به طرف مقابل انتقال می‌یابد.

او همچنین درباره نقاط عطف فنی کاردانو در سال ۲۰۲۲ گفته است:

سال آینده یک پروژه با ساختار رسمی و به‌صورت منبع‌باز شکل می‌گیرد که چیزی شبیه به هایپرلجر (Hyperledger) برای لینوکس است. خواهید دید که بسیاری از مؤسسات به آن متصل می‌شوند و همه افرادی که در حال حاضر روی آن کار می‌کنند، از جمله خود من، به‌زودی مشغول توسعه ایده‌های نو خواهیم شد.

بنیان‌گذار کاردانو افزود:

وقتی به مواردی مانند بهبود [پلتفرم قراردادهای هوشمند کاردانو یا همان] پلوتوس (Plutus) نگاه می‌کنید، می‌بینید که در حال حاضر سه طرح بهبود برای شبکه کاردانو وجود دارد که نتیجه کاری است که همراه با توسعه‌دهندگان انجام داده‌ایم. ما یک مجموعه رایانشی و دسته‌ای از اعتبارسنج‌ها را داریم که باید به مرحله اجرا برسند. بخش همتا‌به‌همتا در حال حاضر با اپراتورهای استخرهای سهام‌گذاری و در شبکه آزمایشی مورد بررسی قرار گرفته است و چیزهای زیادی در آنجا در حال رخ‌دادن است.

هاسکینسون حدود یک ماه پیش درباره با نقشه راه کاردانو برای سال ۲۰۲۲ در توییتر خود نوشته بود:

عاشق روند تشکیل نقشه راه کاردانو برای سال ۲۰۲۲ هستم. کاردانو یک اکوسیستم زنده است که رشد می‌کند، خالص‌تر، سازگارتر و قوی‌تر می‌شود. این فناوری باورنکردنی است، ما نوآوری‌های فوق‌العاده‌ای داریم که به ساخت صدها پروژه در شبکه کاردانو منجر شده است.

تصویر زیر که یکی از صفحات هوادار کاردانو در توییتر منتشر کرده است، نشان می‌دهد که تا ۲۱ سپتامبر (۳۰ شهریور) ۱۵۰ پروژه به اکوسیستم کاردانو پیوسته‌اند. همچنین می‌توانید از طریق پلتفرم کاردانو کیوب (CardanoCube) تمام پروژه‌های مربوط به اکوسیستم کاردانو را مشاهده کنید.

اهداف کاردانو برای سال ۲۰۲۲ چیست؟ هاسکینسون پاسخ می‌دهد
پروژه‌های فعال در شبکه کاردانو
اطلس ارزدیجیتال

موردی یافت نشد.

wpDiscuz

دکمه بازگشت به بالا