اخبار آلت کوین هابرگزیده ها

دلایل فروش گسترده شیبا! – رمز ارز نیوز

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

به دنبال طولانی شدن روند نزولی شیبا، نهنگ‌های این توکن شروع به فروش دارایی‌های خود کرده‌اند! فعالیت نهنگ‌های این توکن به تازگی بیشتر شده و این مسئله می‌تواند باعث نزول بیشتر این میم کوین (Meme Coin) شود.

درپی نزول شدید بازار رمزارز‌ها، اکثر هولدر‌ها در حال فروش دارایی‌های خود هستند. ریزش‌های دو رقمی این بازار، باعث ترس معامله‌گران شده است. موج ترس اما انگار به نهنگ‌های شیبا نیز رسیده است، به طوری که تصمیم به فروش دارایی‌های خود کرده اند.

فعالیت آدرس‌های کیف پول مربوط به شیبا، بسیار بیشتر شده است؛ بر اساس داده‌های سایت Whale Stats فعالیت آدرس‌های مربوط به نهنگ‌های شیبا حدود ۸۸ درصد افزایش یافته است!

با توجه به وضعیت بازار، این افزایش فعالیت باعث نزول بیشتر این میم کوین شده است، به طوری که قیمت SHIB در ۴ روز گذشته حدود ۱۵ درصد نزول داشته است!

با توجه به شروع نزول شدید بیت کوین از حدود ۲ ماه پیش، بسیاری از فعالان بازار رمزارز‌ها شروع به فروش دارایی‌های خود کرده اند. این فعالان بازار، ترجیح می‌دهند دارایی‌های خود را به استیبل کوین‌ها (Stable Coins) تبدیل کنند تا سرمایه‌شان آسیب نبیند.

قبل از ریزش شدید قیمت توکن شیبا، نهنگ‌های شبکه اتریوم (Ethereum) بسیار از آن حمایت کرده بودند و این مسئله اهمیت بررسی حرکات این نهنگ‌ها را به ما نشان می‌دهد. در آن زمان، میزان توکن‌های شیبا که توسط این نهنگ‌ها نگهداری می‌شد حدود ۱۴ درصد بود، اما بعد از ریزش این عدد به سرعت به ۵ درصد کاهش یافت.

باید دید که با توجه به افزایش فعالیت‌ این نهنگ‌ها، بازار و بخصوص شیبا، تا چه قیمتی خواهند ریخت! کدام محدوده می‌تواند نقطه برگشت بازار باشد؟ در حال حاضر و با توجه به وضعیت فعلی بازار، جواب تمام این سوال‌ها نامعلوم است!

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا