اخبار اتریومبرگزیده ها

روزهای تعیین کننده برای مسیر قیمت اتریوم!

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

اتریوم توانست قیمت ۳۱۸۰ دلار را پشت سر بگذارد. طبق تحلیل‌های تکنیکال، اتریوم باید نقطه ۳۲۵۰ دلار را به دست آورده و حفظ کند تا بتواند همچنان روند صعودی خود را ادامه دهد. قیمت اتریوم در حال حاضر در بالای سطح ۳۲۰۰ دلار نوسان دارد و اگر متحرک ۱۰۰ ساعته این رمزارز بالای ۳۲۰۰ دلار باشد، احتمالا روند صعودی ادامه خواهد یافت.

در حال حاضر مرز حمایتی ۳۱۹۰ دلار برای اتریوم در نمودارهای ساعتی وجود دارد. اگر اتریوم بتواند سطح مقاومتی ۳۲۵۰ را رد کند، می‌تواند به رشد خود ادامه دهد.

آیا روند صعودی قیمت اتریوم شروع شده است؟

قیمت این ارز دیجیتال طی ساعات گذشته صعودی بوده و مقاومت خوبی را در بالای سطح ۳۱۵۰ دلار نشان داده است. پس از رد کردن این مرز، اتریوم توانسته مرز ۳۲۰۰ دلار را نیز رد کند. متحرک ۱۰۰ ساعته این رمزارز روند مثبتی را پیش‌بینی می‌کند اما هنوز چیزی قطعی نیست.

با وجود شدت گرفتن حرکت صعودی نمودار قیمت اتریوم، خرس‌ها در نزدیک سطح ۳۲۵۰ دلار وارد عمل شدند. اوج قیمت در ۳۲۶۴ دلار تشکیل شد. در حال حاضر نمودار اتریوم برای تثبیت رشد و ادامه روند صعودی تلاش می‌کند.

چند روز پیش قیمت هر واحد اتریوم به ۲۹۳۱ دلار رسید. پس از چند روز این رمزارز توانست رشد جدیدی را آغاز کرده و قیمت ۳۲۶۴ دلار را در صرافی‌ها ثبت کند. این صعود بیش از سطح اصلاحی ۲۳.۶ فیبوناچی است. هم‌اکنون به نظر می‌رسد روند صعودی اتریوم سطح حمایتی نزدیک به ۳۱۹۰ دلار در نمودار ساعتی ETH/USD دارد.

در روند صعودی اتریوم، سطح مقاومت فوری نزدیک ۳۲۵۰ دلار است. حرکت سریع به سمت بالای سطح ۳۲۵۰ دلار ممکن است باعث افزایش شدید قیمت در کوتاه مدت شود. سطح مقاومت بعدی نزدیک به ۳۳۳۰ دلار است که در صورت شکستن این سطح، قیمت اتریوم می‌تواند تا ۳۴۰۰ دلار رشد کند. افزایش بیشتر قیمت می‌تواند ارزش هر واحد اتریوم را در کوتاه مدت به رقم ۳۵۵۰ دلار برساند.

آیا احتمال کاهش قیمت اتریوم وجود دارد؟

اگر اتریوم نتواند افزایش قیمت جدیدی را بالاتر از سطح ۳۲۵۰ دلار آغاز کند، احتمالا کاهش قیمت دیگری شروع خواهد شد. سطح حمایت اولیه در مسیر نزولی نزدیک به ۳۲۰۰ دلار است.

شکست سطح حمایتی ۳,۱۹۰ دلار ممکن است روند کاهش قیمت جدیدی را ایجاد کند. با توجه به تحلیل‌های ارائه شده، قیمت اتریوم می‌تواند تا مرز حمایتی ۳۱۰۰ دلار نیز عقب‌نشینی کند. این رقم نزدیک به سطح اصلاحی ۵۰ درصدی فیبوناچی در مورد افزایش قیمت از ۲۹۳۱ دلار به ۳۲۶۴ دلار است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا