اخبار ارز دیجیتالاخبار بیت کوین

۱۹ درصد از کسب و کارهای کوچک در ایالات متحده به دنبال پذیرش رمزارزها در سال جاری هستند.

صنعت نوپای ارزهای دیجیتال در راستای پذیرش مسلم آن در بین کسب و کار ها ، مسیر دشواری را به همراه داشته است اما این می تواند در سال ۲۰۲۲ محقق شود.

بر اساس یک نظرسنجی جدید که از سوی غول درگاه پرداخت ویزا منتشر شده است، بالغ بر ۲۵ درصد از کسب و کارهای کوچک موافق هستند که در سال جاری ، ارزهای دیجیتال را به عنوان شیوه پرداخت خود بپذیرند.

طی این نظرسنجی ، ۲,۲۵۰ مالک کسب و کار کوچک از ۹ کشور مورد بررسی قرار گرفته است.

تقریباً یک سوم از تاجران برزیل، سنگاپور و برخی از کشورهای دیگر مایل به پذیرش ارز دیجیتال به عنوان شیوه پرداخت هستند. در مقابل، تنها ۸ درصد از پاسخ دهندگان از کانادا با چنین اقدامی موافقت کردند.

در ایالات متحده ، ۱۹٪ از صاحبان کسب و کار مورد بررسی مدعی شدند که در سال ۲۰۲۲ ، پشتیبانی از ارزهای دیجیتال را آغاز خواهند کرد.

پیشرفت‌های بزرگی در دنیای ارزهای دیجیتال از لحاظ پذیرش آن در سال گذشته محقق شد، اما بسیاری از تاجران به دلیل نوسانات شدید و نگرانی‌های نظارتی همچنان در پذیرش آنها مردد هستند. همچنین ، افرادی که رمزارزها را به عنوان شیوه پرداخت می پذیرند ، معمولاً از طریق صرافی BitPay و سایر صرافی ها، آن را بلافاصله به ارز فیات تبدیل می کنند.

سال گذشته، زنجیره سینماهای زنجیره ای ، AMC پذیرش بیت کوین و چندین آلت کوین را آغاز کرد ، درحالی که مدیر عامل این شرکت آدام آرون(Adam Aron) اخیرا تأیید کرده است که ارزهای دیجیتال را در ترازنامه خود نگه نخواهد داشت.

سال گذشته، راه حلی مبنی بر پرداخت ارز دیجیتال برای بازرگانان از سوی پی پال رونمایی شد که امکان تبدیل فوری رمزارز به دلار آمریکا را فراهم می کرد.

تولیدکننده پیشرو خودروهای الکترونیکی، تسلا، پذیرش بیت کوین را در ماه مه(اردیبهشت) آغاز کرد، اما سپس به موجب نگرانی ها از آب و هوا ، پذیریش بزرگترین رمزارز بازار را متوقف کرد.

 

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با صرافی آنلاین رایا اکسجنج نمی‌باشد.

منبع: u.today

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا