اخباراخبار اتریوماخبار ارز دیجیتالاخبار بیت کوین

نوسانات ضمنی بیت کوین و اتریوم به پایین ترین حد تاریخی خود نزدیک می شوند

جاشوا لیم (Joshua Lim)، رئیس بخش مشتقات کارگزار ارزهای دیجیتال Genesis Trading و مدیر سابق Circle، دیدگاه خود را در مورد پویایی نوسانات بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) به اشتراک می گذارد.

صندوق های تامینی علاقه ای به خرید بیت کوین در زیر ۴۰ هزار دلار ندارند
آقای لیم در توییتر نظرات خود را در مورد پویایی نوسانات ضمنی بیت کوین در ماه های اخیر به اشتراک گذاشت. نوسانات ضمنی را باید شاخصی از دیدگاه بازار در مورد احتمال تغییرات در قیمت یک دارایی معین در نظر گرفت.

این تحلیلگر متوجه شد از آنجایی که بیت کوین و اتریوم در میانه محدوده قیمت سالانه (۲۵،۰۰۰-۶۹،۰۰۰ دلار برای بیت کوین و ۱۹۰۰-۴۶۰۰ دلار برای اتریوم) معامله می شوند، بازیکنان در مقیاس بزرگ علاقه ای به خرید ندارند.

به این ترتیب، در حال حاضر هیچ کاتالیزور اصلی برای نوسانات بیت کوین وجود ندارد. نوسانات ضمنی بیت کوین (BTC) در کمتر از دو ماه از ۹۰ به ۷۰ کاهش یافته است.

این ریشه ای ترین اصلاح از اوایل مارس ۲۰۲۱ (اواسط اسفند ۹۹) به نظر می رسد.

“خرید بیش از حد نه” اما…
از لحاظ تاریخی، زمانی که سنجه‌های نوسانات ضمنی پایین می‌آیند و دوباره شروع به افزایش می‌کنند، یک محرک بزرگ برای قیمت دارایی است. تغییرات عمده در اکتبر ۲۰۲۰ (مهر ۹۹) و آوریل ۲۰۲۱ (فروردین ۱۴۰۰) ثبت شده اند.

تصویر کلی برای این تحلیلگر خرید بیش از حد را نشان نمی دهد، اما همچنان در چشم انداز میان مدت جذاب به نظر می رسد. هنگامی که نوسانات ضمنی شروع به بالا رفتن می کنند، می توانند در عرض چند هفته تقریبا دو برابر شوند (به بالاترین حد خود در ۱۲۰ برسند).

بیت‌کوین در حال حاضر با قیمت ۴۲،۷۹۰ دلار (افزایش ۱/۴ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته) معامله می شود، در حالی که اتریوم ۱/۲۴ درصد افزایش یافته و تلاش می‌کند بالای سطح ۳۳۰۰ دلار باقی بماند.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با صرافی آنلاین رایا اکسجنج نمی باشد.

منبع: u.today

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا