اخباراخبار ارز دیجیتالاخبار بیت کوین

۳۰۰ بانک قصد ارائه بیت کوین به مشتریان خود در نیمه اول سال ۲۰۲۲ را دارند

طبق گزارش American Banker، انتظار می‌رود حدود ۳۰۰ بانک اجتماعی در نیمه اول سال ۲۰۲۲ معاملات بیت‌کوین را با مشارکت شرکت Stone Ridge NYDIG راه‌اندازی کنند.

این طرح ابتدا در ماه جولای سال گذشته (تیر ۱۴۰۰) رونمایی شد. طی چند ماه گذشته، بانک ها مشغول حل مسائل نظارتی بوده اند.

شرکایی که توسط American Banker مصاحبه شدند، ادعا می‌کنند که اکنون پس از نهایی کردن همکاری های خود و رسیدگی به نگرانی‌های امنیتی مرتبط با کلاس دارایی‌های جدید، به راه‌اندازی پشتیبانی از بیت‌کوین نزدیک شده‌اند.

اگرچه ایده خرید بیت‌کوین از بانک‌ها ممکن است بی‌معنا به نظر برسد، اما موسسات بانکی کوچک انتظار دارند که پذیرش رمزارزها به آنها کمک کند تا سرپا بمانند.

زک بیشاپ (Zach Bishop) از Synovus Bank معتقد است که ارزهای دیجیتال نقش برجسته تری در تجارت آنها دارند.

هارولد رینولدز (Harold Reynolds)، مدیر عامل BankSouth، شاهد افزایش چشمگیر سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال در میان مشتریان بانک خود بوده است.

Synovus Financial، یکی دیگر از بانک‌های کوچک در گرجستان، قصد دارد تا اواخر سال جاری معاملات بیت‌کوین را به اپلیکیشن موبایل خود اضافه کند.

در ماه می (اردیبهشت)، همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، NYDIG همکاری خود با Fidelity National Information Services (FIS) را امضا کرد که به بانک ها کمک کند تا محصولات بیت کوین خود را عرضه کنند.

این شرکت ارز دیجیتال که به عنوان سرپرست عمل می کند، وجوه مشتریان را در صندوق های سرد نگه می دارد تا از خطرات امنیت سایبری جلوگیری کند.

در ماه ژوئیه (تیر)، NYDIG با ارائه دهنده فناوری خدمات مالی Fiserv همکاری کرد که به صدها بانک و اتحادیه اعتباری ایالات متحده اجازه دهد تا بیت کوین را به مشتریان خود ارائه دهند.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با صرافی آنلاین رایا اکسجنج نمی‌باشد.

منبع: U.today

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا