اخبار ارز دیجیتالاخبار بیت کوین

بیت کوین مجددا به سطح حمایتی ماه سپتامبر رسید ، سطحی که قیمت را به نزدیکی ۷۰,۰۰۰ دلار رساند

بیت کوین به حمایتی رسیده است که در سپتامبر ۲۰۲۱(شهریور-مهر) شاهد آن بودیم. همین سطح حمایتی به اساس و پایه روند صعودی بیت کوین به سمت سطح ۶۹۰۰۰ دلاری ، تبدیل شد که به عنوان آخرین رکورد BTC به ثبت رسید. در این مطلب چگونگی واکنش اندیکاتور های تکینکال به این سطح حمایتی فاندامنتال مطرح شده است:

این سطح حمایتی شناخته شده در قیمت ۴۲۰۰۰ دلاری قرار دارد. درحال حاضر، قیمت طی روند نزولی فعلی ، سومین بار است به این سطح میرسد. گفتنی است که این حمایت به مدت پنج ماه مورد حمایت قرار گرفته است.

screenshot u.today 2022.01.19 18 38 51 300x145 - بیت کوین مجددا به سطح حمایتی ماه سپتامبر رسید ، سطحی که قیمت را به نزدیکی 70,000 دلار رساند

این حمایت قدرتمند تمامی فرصت ها را برای بازگشت بیت کوین به جمع دارایی های سودآور مهیا می سازد. بر اساس نمودار پلتفرم TradingView، این سطح حمایتی در حال حاضر مجددا مورد امتحان قرار می گیرد. بیت کوین پیشتر در تاریخ ۱۰ ژانویه(۲۰ دی) آن را مورد امتحان قرار داد.

همچنین شایان ذکر است که شاخص RSI درحال حاضر در ناحیه ماه سپتامبر(شهریور-مهر) قرار دارد. در آن زمان ، این شاخص با ایجاد واگرایی در برابر قیمت بیت کوین حاکی از پایان روند اصلاحی بود ، اما فعلا در روند اصلاحی کنونی ، فعلا چنین سیگنالی صادر نشده است.

با این حال ، حتی بدون وجود واگرایی در این شاخص، همچنان RSI در نزدیکی میزان ۳۰ قرار دارد و می توان گفت که بازار به  ناحیه اشباع فروش رسیده است.

نوسانات کم در قیمت بیت کوین همچنین حاکی از آن است که جهت بعدی بازار فعلی  خود را تعیین نکرده است و در انتظار سیگنال های بعدی است درحالی که در اکثر روند های نزولی بیت کوین ، نوسانات روزانه آن به ۵ درصد میرسید ، اما درحال حاضر زیر ۲ درصد است.

 

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با صرافی آنلاین رایا اکسجنج نمی‌باشد.

منبع:u.today

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا