اخباراخبار ارز دیجیتالاخبار صرافی و اکسچنجاخبار فاندامنتالاخبار کاردانو

اعلام تراکنش های ناموفق از سوی کاربران صرافی غیر متمرکز SundaeSwap

اولین اپلیکیشن غیرمتمرکز کاردانو (DApp) SundaeSwap راه‌اندازی شد، اما به دلیل ازدحام، خطاهای پلتفرم و تراکنش‌های ناموفق باعث نا رضایتی کاربران شده است.

SundaeSwap یک صرافی غیرمتمرکز (DEX) و پلتفرم سهامداری توکن است. راه‌اندازی آن با شبکه اصلی امروز نقطه عطفی در اکوسیستم کاردانو (ADA) است و اولین DApp است که از قراردادهای هوشمند کاردانو استفاده می‌کند. قیمت ADA طی هفته گذشته منتهی به راه‌اندازی این صرافی غیرمتمرکز، ۵۰درصد افزایش یافته است.

معاملات در این صرافی در ساعت ۲۱:۴۵ UTC در ۲۰ ژانویه (۳۰ دی) آغاز شده است. کمتر از دو دقیقه طول کشید تا کاربران در گروه Discord این پروژه شروع به شکایت از تراکنش های ناموفق و ازدحام شبکه کنند.

 

Screenshot 2022 01 21 at 14 32 05 SundaeSwap launches on Cardano but users report failing transactions 219x300 - اعلام تراکنش های ناموفق از سوی کاربران صرافی غیر متمرکز SundaeSwap

 

در ساعت ۲۲:۰۷ UTC، مدیر عامل صرافی Mateen Motavaf، پیامی را با فونت درشت و با حروف بزرگ ارسال کرد که سعی در رسیدگی به حجم شکایات در گروه Discord داشت:

“اگر سفارش شما به صورت زنجیره ای است، پردازش می شود. سفارشات به دلیل ازدحام ناموفق هستند، لطفا صبور باشید.”

هنگامی که یکی از کاربران پرسید که تأثیر مورد انتظار ارتقای نود آینده کاردانو چه خواهد بود. مدیر فنی مت هو پاسخ داد:

“هنگامی که این تغییر در ۲۵ ام (۵ بهمن) اتفاق می افتد، انتظار می رود که با در دسترس قرار گرفتن پارامترهای مضاعف پروتکل، بیش از ۲ برابر افزایش توان عملیاتی تجربه کنیم.”

کاربر دیگری متوجه شد که یک سفارش در DEX قبل از راه اندازی در وب سایت انجام شده است. هو پاسخ داد: “چیزهای زیادی وجود دارد که باید با آن ها برخورد کنیم، شاید بخاطر ساده لوحی خود باور نمی‌کردیم که کسی زودتر از موعد معامله‌ای را بصورت دستی انجام دهد.”

تا ساعت ۲:۴۰ صبح UTC، کاربران همچنان از تراکنش‌های ناموفق و سفارش‌های معلق برای بیش از چهار ساعت شکایت داشتند. CIO Pi Lanningham در Discord پاسخ داد: “سفارش‌ها به پردازش ادامه می‌دهند (در حال حاضر حدود ۲۵۰۰ سفارش در ساعت وجود دارد و در مجموع در حال حاضر ۱۱۰۰۰ سفارش در زنجیره.”)

تیم اصلی پروژه پیش از راه‌اندازی بر اساس عملکرد شبکه آزمایشی حدود یک ماه پیش انتظار داشت که تعداد زیادی سفارشات عقب افتاده باشد. در یک پست وبلاگ در ۸ ژانویه (۱۸ دی)، تیم نوشت:

“ما می‌خواهیم به همه شما اطلاع دهیم که اگرچه پردازش سفارش‌ها ممکن است چند روز طول بکشد، اما سفارش‌های همه به‌طور منصفانه و به ترتیبی که دریافت شده‌اند پردازش می‌شوند.”

با استفاده از عملکرد پلتفرم SundaeSwap در مرحله آزمایشی قبلی، تیم در ابتدا احتمال عملکرد ضعیف را تایید کرد، اما گفت: “ما بسیار مطمئن هستیم که پروتکل می‌تواند بار معمولی روزانه را پس از حل شدن اوضاع برآورده کند.”

 

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با صرافی آنلاین رایا اکسجنج نمی باشد.

منبع: cointelegraph

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا