اخباراخبار سهام های بین المللیسهام بین المللی

بولبن از رقابت برای پست مدیرعاملی Orange کناره گیری کرد

فیگارو روز شنبه گزارش داد که فرانک بولبن (Frank Boulben)، مدیر ارشد درآمد Verizon (NYSE: VZ) به هیئت مدیره Orange گفته است که از رقابت برای ریاست این شرکت مخابراتی فرانسوی کناره گیری می کند.

منابعی در اوایل این ماه به رویترز گفتند که بولبن یکی از سه نفری بود که در فهرست نامزدهای احتمالی قرار داشتند. سایر افراد رامون فرناندز (Ramon Fernandez)، مدیر مالی Orange و کریستل هیدمان (Christel Heydemann)، رئیس Schneider Electric (PA:SCHN) در اروپا، که در هیئت مدیره Orange نیز حضور دارد، هستند.

فیگارو نوشت که هیدمان “به نظر می رسید در مسیر جانشینی استفان ریچارد (Stephane Richard) قرار دارد”، اما جلسه هیئت مدیره برای تصمیم گیری در مورد این پست از دوشنبه به ۲۸ ژانویه (۸ بهمن) منتقل شده است.

دولت فرانسه ۲۳ درصد از سهام Orange را در اختیار دارد و در مورد اینکه چه کسی این شرکت را اداره خواهد کرد، حرف آخر را می زند.

Orange، بزرگترین اپراتور مخابراتی فرانسه، در ماه نوامبر (آبان) گفت که پس از محکومیت در دادگاه تجدیدنظر پاریس به اتهام سوء استفاده از بودجه عمومی، جانشینی برای استفان ریچارد، رئیس و مدیر عامل خود تا ۳۱ ژانویه (۱۱ بهمن) خواهد یافت.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با صرافی آنلاین رایا اکسجنج نمی‌باشد.

منبع: Investing

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا