اخبار ارز دیجیتالمطالب ویژه

تحلیل تکنیکال اکسی اینفینیتی (AXS) ؛ یک شنبه ۳ بهمن

طبق نمودار روزانه ، رمزارز اکسی اینفینیتی (AXS) در ۲۲ ژانویه(۲ بهمن) به زیر مرز پایینی کانال موازی نزولی کاهش یافت. این الگوی تکنیکال حاکی از چشم انداز خرسی قیمت است که در نهایت به تارگت ۳۶.۷۳ دلاری منتهی می شود.

با توجه به اینکه میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (SMA) به SMA 200 روزه رسیده است و رو به پایین پیش میرود ،مسیر اکسی اینفینیتی برای رسیدن به سطوح قیمتی بالاتر دشوار است.  علاوه بر آن ، شاخص (TRIN) نیز حاکی از سناریوی بدبینانه است و میزان فروشندگان افزایش یافته است.

کف قیمتی۲۱ سپتامبر(۳۰ شهریور) در ۴۸.۱۰ دلار ، نخستین مقاومت فوری AXS است و ممکن از آن جهش یابد. پس از آن ، کف قیمتی ۱۰ آگوست(۱۹ مرداد) در ۴۳.۲۹ دلار دنبال می شود. در نهایت با تداوم افزایش فشار فروش ، تارگت خرسی ۳۶.۷۳ دلار حاصل خواهد شد.

از سوی دیگر ، با افزایش فشار خرید ، اکسی اینفینیتی با مرز پایینی الگوی تکنیکال حاکم در ۵۶.۱۷ دلار مواجه است که به عنوان نخستین سطح مقاومتی آن عمل می کند.

 

AXSUSDT 2022 01 23 12 12 58 637785082544397552 300x171 - تحلیل تکنیکال اکسی اینفینیتی (AXS) ؛ یک شنبه 3 بهمن
نمودار روزانه جفت ارز AXS/USDT

سطح اصلاحی ۷۸.۶% فیبوناچی در ۶۱.۱۲ دلار و سپس مرز میانی الگوی تکینکال در ۷۱.۷۷ دلار که با SMA 21 روزه و سطح اصلاحی۶۱.۸% فیبوناچی برخورد می کند ، مقاومت های بعدی آلت کوین هستند.

در شرایط بسیارخوش بینانه ، مرز بالایی کانال موازی نزولی در ۷۹.۲۶ دلار مورد هدف قرار خواهد گرفت. نادیده گرفتن  سناریوی خرسی مذکور که ناشی از الگوی فعلی نمودار است  ، ممکن است برای AXS دشوار باشد.

سطح ۸۶.۷۴ دلاری ، مقاومت بعدی قدرتمندی AXS است ، جایی که SMA 50 روزه ، SMA 200 روزه و سطح اصلاحی ۳۸.۲% فیبوناچی با هم برخورد می کنند.

 

 

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با صرافی آنلاین رایا اکسجنج نمی باشد.

منبع: fxstreet

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا