اخباراخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

تایم چین استخرهای نقدینگی و کسب سود را در DEX خود راه اندازی می کند

تایم چین (Timechain)، یک جمع‌آورنده میان زنجیره ای ابزارهای صرافی های غیرمتمرکز، از ارتقای پلتفرم DEX خود و راه‌اندازی استخرهای استیک خبر داد. آنها با محبوب ترین ارزهای دیجیتال در بین تمام بلاک چین های انبوه کار خواهند کرد.

تایم چین، DEX TimechainSwap خود را ارتقا می دهد
طبق اعلامیه رسمی به اشتراک گذاشته شده توسط پلتفرم تایم چین، DEX TimechainSwap این پلتفرم با قابلیت های گسترده فعال می شود.

یعنی با انتشار این بروزرسانی جدید، TimechainSwap DEX از بازارساز خودکار (AMM)، استخرهای نقدینگی، عملکرد کسب سود و استیک پشتیبانی می‌کند.

راه اندازی استخرهای نقدینگی ساختار کارمزد TimechainSwap را نیز تغییر می دهد. اکنون هر معامله با ۰/۳٪ کارمزد انجام می شود که ۰/۲٪ آن به ارائه دهندگان نقدینگی بازگردانده می شود و ۰/۱٪ به برنامه بازپرداخت TCS Timechain منتقل می شود.

همانند سایر پروتکل های سطح بالای DeFi، کاربران می توانند از ارائه نقدینگی خود به TimechainSwap پاداش دریافت کنند. جوایز به طور مساوی به سهم هر کاربر در کل استخر نقدینگی توزیع می شود. جوایز به دست آمده را می توان فورا بازخرید کرد.

نحوه استیک TCS در DeFi 
از زمان راه اندازی، پنج استخر برای همه معامله گران در دسترس خواهد بود: TCS/FTM ،TCS/USDC ،TCS/DAI ،FTM/USDC و FTM/DAI. در ابتدا، برنامه کسب سود با جایزه ۲۰،۰۰۰ TCS پشتیبانی می شود.

هولدرهای TCS، رمزارز بومی این پلتفرم، یک فرصت بیشتر برای کسب درآمد دارند. آن‌ها می‌توانند TCS را در SSP یک استخر نقدینگی استیک کنند و به‌طور دوره‌ای پاداش‌های TCS دریافت کنند.

تایم چین یک پلتفرم منحصر به فرد Web3 است که توسط مقامات مالی کانادا تنظیم می شود. همچنین در میان گروه کوچکی از خدمات رمزارزی با مجوزهای معتبر کسب و کار خدمات پولی (MSB) قرار دارد.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با صرافی آنلاین رایا اکسجنج نمی باشد.

منبع: u.today

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا