اخباراخبار سهام های بین المللیسهام شرکت های انرژیسهام شرکت های تکنولوژی

احتمال رشد دو رقمی سهام کمپانی Plug از نظر Susquehanna

سهام شرکت Plug Power (NASDAQ:PLUG) با وجود شروع پوشش Susquehanna (گروه بین المللی Susquehanna یک شرکت تجاری و فناوری خصوصی است. SIG شامل تعدادی از نهادهای وابسته است که در تجارت و سرمایه گذاری اختصاصی در سهام، درآمد ثابت، انرژی، کالا، سهام خصوصی و سرمایه های ریسک پذیر، تحقیق و فروش نهادی متخصص هستند.) با رتبه مثبت و قیمت هدف ۲۶ دلاری، ۱.۲ درصد سقوط کرد.

بیژو پرینچریل (Biju Perincheril)، تحلیلگر، در یادداشتی به مشتریان گفت که این رتبه بندی “منعکس کننده پتانسیل رشد بالای پلاگ” است زیرا اکوسیستم هیدروژن سبز در سال های آینده توسعه می یابد، که امکان “ارزش نسبتا غنی سهام” را فراهم می کند.

این تحلیلگر توضیح داد: “اگرچه ما دیدگاه نسبتا محتاطانه ای نسبت به بازار هیدروژن داریم، اما فکر می کنیم توانایی پلاگ در ارائه راه حل های یکپارچه هیدروژن سبز (از الکترولیزها گرفته تا سوخت هیدروژنی و سلول های سوختی) آن را در موقعیت مطلوبی برای تولید رشد دورقمی سالانه که بالاترین میزان در دهه آینده می باشد، قرار می دهد.

سهام پلاگ در ابتدا با توجه به رتبه بندی و نظرات Susquehanna به بالاترین سطح روزانه خود، یعنی قیمت ۲۱.۳۵ دلار رسید. اما پس از افت کلی بازار در پی اینکه فدرال رزرو از افزایش احتمالی نرخ بهره در ماه مارس (اسفند) خبر داد، به مرز ۱۹.۸۰ دلار سقوط کرده است.

 

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با صرافی آنلاین رایا اکسجنج نمی‌باشد.

منبع: Investing

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا