اخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار دوج کوین

پذیرفتن احتمالی دوج کوین به عنوان روش پرداخت توسط MrBeast Burger!

حساب توئیتر فست فود زنجیره ای مستر بیست برگر (MrBeast Burger) خطاب به ایلان ماسک(Elon Musk) پیشنهادی ارائه کرده است و اگر او آن را بازتوئیت کند، آنها کار روی پذیرش دوج کوین (Dogecoin) را آغاز می کنند.

به نظر می رسید مدیر عامل تسلا(Tesla) این توئیت را نادیده گرفته است. با این حال، بیلی مارکوس(Billy Markus)، بنیانگذار دوج، این کار را نکرد.

MrBeast Burger به ماسک پیشنهاد معامله با Doge را می دهد

به نظر می رسد پس از توئیت اخیر ایلان ماسک در مورد پذیرش دوج کوین، خطاب به دو فست فود زنجیره ای مک دونالد(McDonald)، برگر کینگ (Burger King) و MrBeast Burger، به پذیرش دوج کوین علاقه نشان داده اند.

دوجکوین 6 - پذیرفتن احتمالی دوج کوین به عنوان روش پرداخت توسط MrBeast Burger!

زمانی که ماسک پیشنهاد داد که اگر مک‌دونالد شروع به پذیرش دوج کند، یک وعده غذایی شاد را در تلویزیون بخورد، مک‌دونالد مودبانه ماسک را رد کرد. با این حال، توئیت رئیس تسلا از صفحه رسمی توئیتر برگر کینگ حمایت شد. دومی پاسخی مبهم ارسال کرد که جامعه دوج آن را به عنوان علاقه به رمز ارز مورد علاقه خود، دوج کوین تفسیر کردند.

بیلی مارکوس از ارتش دوج می خواهد که از MrBeast Burger حمایت کنند

بیلی مارکوس پیام MrBeast را به جای ماسک بازنشر کرد و اعتراف کرد که او تأثیرگذار بزرگی نیست، اما همچنان این کار را انجام خواهد داد.

دوجکوین 5 - پذیرفتن احتمالی دوج کوین به عنوان روش پرداخت توسط MrBeast Burger!

او همچنین از جامعه دوج کوین خواست تا نشان دهند که ارتش دوج (Doge Army) بدون ریتوئیت ماسک، به اندازه کافی قوی است و می تواند تمام تعامل لازم را برای MrBeast Burger فراهم کند.

دوجکوین 4 - پذیرفتن احتمالی دوج کوین به عنوان روش پرداخت توسط MrBeast Burger!

مارکوس سپس اظهار داشت که Doge برای انعام دادن آنلاین عالی است و sodogetip (ربات انعام آنلاین برای دوج کوین) را به حساب MrBeast Burger با ۶.۹ دوج کوین تگ کرد.

با این حال، یکی از کاربران توئیتر ، @WSBChairman با ۹۱۲۰۰۰ فالوور، در تاپیک نظرات فرض کرد که با گفتن این که “برای پذیرش دوج کوین کار خواهند کرد”، حساب فست فود زنجیره ای می تواند جامعه دوج را با کلمات به هم بریزد.

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با صرافی آنلاین رایا اکسجنج نمی‌باشد.

منبع: u.today

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا