اخباراخبار ارز دیجیتالاخبار بزرگان ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار بیت کوین

همکاری شرکت مالی فلاشینگ با شرکت ارز دیجیتال NYDIG برای ارائه خدمات بیت کوین به مشتریان

شرکت مالی فلاشینگ(Flushing Financial)، شرکت مادر فلاشینگ بانک مستقر در نیویورک، با شرکت ارز دیجیتال New York Digital Investment Group (NYDIG) برای ارائه خدمات بیت کوین (BTC) به مشتریان خود همکاری میکند.
این بانک در سال ۱۹۲۹(۱۳۰۸) تأسیس شد و طبق گزارش سه ماهه چهارم آن، بیش از ۸ میلیارد دلار دارایی در پایان سال ۲۰۲۱ با درآمد خالص حدود ۲۰۰ میلیون دلار در اختیار داشت.
طبق اعلامیه ای، مشارکت با NYDIG این بانک را قادر می سازد تا خدمات خرید، فروش و نگهداری بیت کوین را در «محیطی امن و مطمئن» به مشتریان خود ارائه دهد.
فلاشینگ بانک اعلام کرد که قصد دارد خدمات مربوط به بیت کوین خود را در اواخر این سه ماهه راه اندازی کند و به زودی جزئیات بیشتری از نقشه راه خود را فاش خواهد کرد.
مدیر عامل و رئیس شرکت مالی فلاشینگ، جان آر. بوران(John R. Buran)، پذیرش بیت کوین این شرکت را به تمایل آن به همگام شدن با روندهای رو به رشد در بازارهای مالی نسبت داد:

ما به عنوان بخشی از تحول دیجیتالی مداوم خود، اهمیت به روز ماندن با روندهای بازارهای نوظهور و تقاضای مصرف کنندگان برای خدمات مالی جایگزین را درک می کنیم.
NYDIG یک بخش سنگین در بخش رمزارزی است که در درجه اول خدمات و محصولات مرتبط با بیت کوین را ارائه می دهد. این شرکت در ماه دسامبر(آذر) یک میلیارد دلار سرمایه به ارزش نزدیک به ۷ میلیارد دلار جذب کرد.
در زمینه بانکداری و اتحادیه اعتباری، NYDIG بیان می کند که بیش از ۳۵ مشارکت از جمله معاملات با Five Star Bank، Idaho Central Credit Union، STAR Bank، U.S Bank و NYMBUS در این بخش دارد.
پاتریک سلز(Patrick Sells)، مدیر ارشد نوآوری NYDIG در ۲۵ ژانویه(۵ بهمن) اظهار داشت که این شرکت توجه خاصی به مشارکت با موسسات مالی سنتی دارد زیرا آماده است به دنیا نشان دهد که بانکداری با بیت کوین بهتر است.

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با صرافی آنلاین رایا اکسجنج نمی باشد.

منبع:cointelegraph

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا