اخبار بیت کوینبرگزیده ها

پیش‌بینی تحلیل‌گر معروف از ادامه روند بیت کوین

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

مایک مک گلون (Mike McGlone) استراتژیست برتر بلومبرگ، انتظار صعودی شدن روند بازار را دارد، او براساس قانون عرضه و تقاضا، انتظار دارد که بیت کوین (Bitcoin) و اتریوم (Ethereum) و در کل، تمام بازار رمزارز‌ها روبه صعود باشند!

به گفته مک گلون، با توجه به شرایط فعلی بازار، به احتمال زیاد قیمت ۳۰ هزار دلار، کف قیمتی بیت کوین باشد و بعد از آن بیت کوین برای صعود بیشتر و شکست محدوده ۶۰ هزار دلار آماده شود.

باتوجه به توییت اخیر این استراتژیست برتر، با توجه به روبه رشد بودن بیت کوین و حجم بازار ۱ تریلیون دلاری آن که بسیار کمتر از بازار ۱۰۰ تریلیون دلاری سهام جهانی است، انتظار‌ها برای بیت کوین همچنان صعودی است.

مک گلون اعتقاد دارد که این بازار در درازمدت صعودی است و بازار رمزارز‌ها و بیت کوین هنوز در اول راه خود هستند. او انتظار ورود سرمایه‌های عظیم به بیت کوین را دارد که باعث می‌شود این بازار رو به صعود باشد.

با توجه به اظهارات مک گلون، پیش‌بینی‌های صعودی بازار حتی با توجه به افت اخیر بیت کوین و اتریوم نیز پابرجا است!

Ark Invest تخمین می‌زند که ارزش بازار اتریوم تا سال ۲۰۳۰ به حدود ۲۰ تریلیون دلار برسد و قیمت بیت کوین نیز در همین مدت، مرز ۱ تریلیون دلار را رد کند!

رسیدن اتریوم به این ارزش بازار باعث می‌شود که قیمت هر واحد از این کوین به حدود ۱۷۰ هزار دلار برسد. این در حالی است که در حال حاضر قیمت هر واحد اتریوم حدود ۲۵۰۰ دلار است!

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا