اخباراخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار فاندامنتالاخبار کاردانومطالب ویژه

دارایی نهنگ های کاردانو طی ۱۰ روز دوبرابر شده است

 کاردانو (ADA) از آن دسته رمزارزهایی است که در طی آخرین سقوط بازار به سختی آسیب دیده است. این ارز تاکنون بیش از ۶۰ درصد از بالاترین رکورد خود فاصله گرفته و باعث شده است اکثر سرمایه گذاران آن در وضعیت ضرر قرار بگیرند. این روند نزولی عاملی هشدار دهنده در میان دارندگان ارزهای رمزپایه به شمار می رود. اما به نظر می رسد که همه چنین احساسی ندارند زیرا برخی از این فرصت برای افزایش ذخایر خود استفاده کرده اند.

گزارشی از شرکت تحلیل داده سنتیمنت (Santiment) نشان می دهد که روند انباشت گسترده ای در بین نهنگ های ADA شکل گرفته است. به عبارت دیگر، با کاهش قیمت این دارایی دیجیتال، سرمایه گذاران بزرگ فعالیت خرید خود را افزایش داده اند. در این گزارش آمده است که نهنگ های برتر ADA همگی دارایی های خود را در ۱۰ روز گذشته دو برابر کرده اند. در این بازه زمانی، ADA حدود ۳۴ درصد از ارزش خود را از دست داده و کیف پول‌های نهنگ هایی که بین ۱۰۰۰۰ تا ۱ میلیون ADA را در خود جای داده‌اند، از آن زمان حداقل دارایی قبلی خود را دو برابر کرده‌اند.

در مجموع، این نهنگ ها بیش از ۵۳ میلیون دلار ADA در یک دوره ۱۰ روزه خریداری کرده اند. میانگین ارزهای افزوده شده به دارایی های آنها به حدود ۱۱۳ درصد می رسد. به این ترتیب، بیش از دو برابر از موجودی ADA اکنون تحت کنترل آنها قرار دارد.

اکثر هودل کننده های ADA روی ضرر هستند

طبق داده های IntoTheBlock اکثر دارندگان کاردانو در حال حاضر به کلی در وضعیت قرمز باقی مانده اند. این دارایی دیجیتال در حال حاضر یکی از پایین ترین نرخ های سود در بین تمام ارزهای دیجیتال برتر را دارد و تنها ۹ درصد از دارندگان آن هنوز روی سود هستند و تنها ۷ درصد موضعی بی‌طرف را حفظ کرده اند.

خرید نهنگ های کاردانو برای این دارایی مفید بوده است. اگر نهنگ‌ها به روند انباشت خود ادامه دهند و سرمایه‌گذاران کوچک‌تر هم حرکت نهنگ‌ها را دنبال کنند، آن‌گاه به خوبی می‌توان یک روند معکوس را انتظار داشت. با این حال، با توجه به قرار گرفتن احساسات بازار در منطقه نزولی، ممکن است سرمایه گذاران برای قمار در این شبکه قراردادهای هوشمند بسیار محتاطانه عمل کنند.

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با صرافی آنلاین رایا اکسجنج نمی‌باشد.

منبع: newsbtc

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا