اخبار آلت کوین هابرگزیده ها

دست رد رابین‌هود به سینه شیبا!

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

جیسون وارنیک (Jason Warnick) مدیرمالی بروکر رابین هود به تازگی اعلام کرده است که این شرکت هیچ برنامه‌ای برای لیست کردن توکن‌های جدید ندارد.

این خبر برای طرفداران و هولدر‌های (Holders) شیبا بسیار ناامید کننده بود.

وارنیک در ادامه گفت که ما می‌دانیم مشتریان ما توکن‌های جدید می‌خواهند اما در این چند وقت به دلیل مسائل مختلف، نمی‌توانیم توکن جدیدی را اضافه کنیم.

یکی از دلایل مهم لیست نشدن توکن جدید در این بروکر، وضعیت مالی این اکوسیستم است! گزارشات رابین هود نشان از ضررده بودن این بروکر در ۳ ماهه پایانی سال ۲۰۲۱ بوده است.

همچنین درآمد این شرکت، کمتر از آنچه که تحلیل‌گران انتظار داشتند بود! درآمد این شرکت حدود ۳۶۳ میلیون دلار افزایش یافته بود که کمتر از رقم پیش‌بینی شده ۳۷۰ میلیون دلار است.

این شرکت بخش بزرگی از درآمد‌های خود را در تابستان سال پیش رو به کمک رمزارز دوج کوین بدست آورد! دوج کوین در آن زمان، حجم مبادله بسیار بالایی داشت و همین مسئله باعث رشد درآمد بروکر رابین‌هود در آن مدت شد.

رابین هود در حال برنامه‌ریزی برای افزایش درآمد خود است. با توجه به کاهش تب و تاب بازار رمزارز‌ها در چند ماه گذشته، درآمد این بروکر نیز کاهش یافته است.

با این حال رابین هود در حال برنامه ریزی بلند مدت بر روی حوزه رمزارز‌ها است، این بروکر قرار است به زودی یک کیف پول مخصوص ارز‌های دیجیتال نیز راه‌اندازی کند!

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا