اخباراخبار سهام های بین المللیخبرهای ویژه ویروس کروناسهام بین المللیوضعیت کرونا

جونی میچل موسیقی های خود را از Spotify به دلیل انتشار اطلاعات غلط درباره واکسن حذف می کند

جونی میچل (Joni Mitchell)، خواننده و ترانه‌سرای کانادایی اعلام کرد که موسیقی های خود را از Spotify (NYSE: SPOT) پس از اعتراض نیل یانگ (Neil Young) به این سرویس پخش محبوب به علت دادن اطلاعات نادرست درباره واکسن‌های کووید-۱۹، حذف خواهد کرد.

میچل در بیانیه‌ای که در وب‌سایت او منتشر شد، گفت: “تصمیم گرفته‌ام تمام موسیقی‌هایم را از Spotify حذف کنم. افراد غیرمسئول دروغ‌هایی را منتشر می‌کنند که به قیمت جان مردم تمام می‌شود. من در همبستگی با نیل یانگ و علم جهانی و جوامع پزشکی در مورد این موضوع ایستاده‌ام.”

یانگ در اوایل هفته نامه‌ای را در وب‌سایت خود خطاب به مدیرش و شرکت ضبط آثار خود ارسال کرد و از Spotify خواست دیگر موسیقی های او را منتشر نکند و نوشت: “آنها می‌توانند روگان یا یانگ را داشته باشند. نه هر دو.” این نامه بعداً از سایت حذف شد.

جو روگان (Joe Rogan) میزبان یکی از برترین پادکست ها در Spotify است.

روگان، که کار خود را به عنوان یک استندآپ کمدین آغاز کرد، مدت‌هاست که با دیدگاه‌هایش در مورد همه‌گیری کرونا، دستورات دولتی و واکسن‌های کووید-۱۹ بحث‌هایی را برانگیخته است. روگان در برنامه خود نیاز به این واکسن ها را زیر سوال برد و گفت که از ایورمکتین (ivermectin)، یک داروی ضد انگل استفاده کرده است که هیچ فایده اثبات شده ای در برابر کووید-۱۹ ندارد.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با صرافی آنلاین رایا اکسجنج نمی باشد.

منبع: investing

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا