اخباراخبار ارز دیجیتالاخبار شیبا اینو

تمجید سناتور جمهوری خواه از جامعه شیبا اینو

وندی راجرز (Wendy Rogers)، سیاستمدار جنجالی آمریکایی، در توئیت اخیر خود از جامعه شیبا اینو تمجید کرد و مدعی شد که اعضای آن “بسیار مثبت” هستند.

هفته گذشته، او لایحه ای برای تبدیل بیت کوین به ارز قانونی در آریزونا ارائه کرد، اما بعید است که این قانون تصویب شود.

راجرز اغلب به دلیل پست های تحریک آمیزش در رسانه های اجتماعی مورد انتقاد قرار می گیرد و منتقدان، او را به حمایت از دیدگاه های نژادپرستانه متهم می کنند.

در ژانویه (دی)، او در صدر فهرست سیاستمداران “افراطی” در ایالات متحده قرار گرفت که توسط اتحادیه ضد افترا تهیه شده بود. راجرز تئوری های توطئه QAnon را تایید کرده و به دنبال لغو نتایج انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ بوده است.

ماه گذشته، این سیاستمدار به دلیل اینکه جاسیندا آردرن (Jacinda Ardern)، نخست وزیر نیوزیلند را “لنین با مو” خطاب کرده بود، با واکنش های شدید مواجه شد.

از قضا، راجرز هم اکنون توسط برخی از بیت کوین داران که از توییت های شیبا اینو سناتور خوشحال نیستند، مورد انتقاد قرار می گیرد. یکی از کاربران با تمسخر گفت که ۱۵ دقیقه این قانونگذار اکنون به پایان رسیده است و نشان می دهد که او دیگر بخشی از جامعه بیت کوین نخواهد بود. بسیاری از کاربران توییتر با چشمان لیزری شروع به آنفالو کردن راجرز کردند.

سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال که ناامید از تایید و دیده شدن هستند، مایلند حتی از تندروترین سیاستمداران از نظر ایدئولوژیک حمایت کنند تا زمانی که به آرمان های خود برسند.

پل کروگمن (Paul Krugman)، برنده جایزه نوبل و مخالف کهنه کار ارزهای دیجیتال، در مقاله ای تند که روز دوشنبه توسط نیویورک تایمز منتشر شد، بیت کوین را با “حق ضد اجتماعی” مرتبط دانست.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با صرافی آنلاین رایا اکسجنج نمی‌باشد.

منبع: u.today

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا