اخبار ارز دیجیتالاخبار بیت کوین

استراتژیست ارشد بلومبرگ به عاملی اشاره کرد که می تواند در راستای ادامه رشد بیت کوین در سال جاری موثر باشد

مایک مک‌گلون (Mike McGlone)، استراتژیست ارشد کالا در  بلومبرگ معتقد است که طی سال جاری ، نیرویی برقرار است که ممکن است در رشد هردوی بیت کوین و طلا موثر واقع شود.

“این عامل ممکن است دارایی های ذخیره ارزش را بهبود دهد.”

مایک مک‌گلون در ۴ فوریه(۱۵ بهمن) در توییتر ، دیدگاه خود را درباره ی فرصتی که می تواند منجر به افزایش احتمالی دارایی‌های ذخیره ارزش در آینده نزدیک باشد ، به اشتراک گذاشت. وی نه تنها به بیت کوین بلکه به طلا نیز اشاره کرد.

بنا بر دیدگاه آقای مک گلون ، با توجه به اینکه کاهش فعلی بازار سهام ممکن است مانع از افزایش نرخ‌ بهره توسط فدرال رزرو شود، اما در عین حال می‌تواند در رشد بیت‌کوین و طلا که هر دو ،دارایی‌های امن هستند، موثر عمل کند.

این کارشناس رمزارزها همچنین افزود که این پیش بینی با توجه به متنوع بودن سبد سرمایه گذاری افراد ارائه شده است.

screenshot u.today 2022.02.05 17 40 50 248x300 - استراتژیست ارشد بلومبرگ به عاملی اشاره کرد که می تواند در راستای ادامه رشد بیت کوین در سال جاری موثر باشد


با این حال، تحلیلگران گلدمن ساکس و بَنک آو اَمِریکا معتقدند که کاهشی که طی سال جاری در بازار سهام ملاحظه شد بعید است که فدرال رزرو را از برنامه خود در راستای افزایش نرخ بهره در ماه مارس(اسفند-فروردین) باز دارد.

هنوز روز های ابتدایی پذیرش بیت کوین و اتریوم است

یک هفته پیش، این استراتژیست ارشد در توییتی عنوان کرد که پذیرش بیت کوین و اتریوم هنوز در روز های ابتدایی خود قرار دارد و خیلی زود است که در این باره صحبت کنیم.

آقای مک گلون همچنین در توییتی نوشت که انتظار دارد دو رمزارز برتر به لطف پویایی عرضه و تقاضا به رشد خود ادامه می دهند و تنها تحقق یک پدیده نادر می تواند از این امر جلوگیری کند.

در حال حاضر، بیت کوین تا سطح ۴۱۵۰۰ دلاری رشد کرده است و اتریوم نیز مجددا به بالای سطح ۳۰۰۰ دلاری بازگشته است.

 

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با صرافی آنلاین رایا اکسجنج نمی باشد.

منبع: U.today

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا